BBot - The best bot of the world

Full Version: Wykrywalność
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Siema. Przez jakiś czas nie używałem bota i nie przeglądałem forum czy coś w kierunku wykrywalności się zmieniło czy dalej jest on niewykrywalny ?Big Grin
Ja używam już 5 miesiąc, dalej nie wykrywalny.
Używam od 2+ lat, niewykrywalny.
dzięki Smile
Wie ktoś czy redbot jest mniej lub więcej wykrywalny niż bbot? Bo wydaje się lepiej symulować ruchy gracza.
Bbot wykonuje strasznie chaotyczne ruchy, więc też w pewnym sensie dobrze symuluje zachowania gracza Tongue

Nie da się powiedzieć, czy jest bardziej czy mniej wykrywalny, ja obstawiam ciągle przy bbocie jednak, sprawdziłem Xenobota i RedBota i oba mi się nie podobają, strasznie gówniane skrypty mają, sporo im brakuje do doskonałości, porównałem z bbotem i najbardziej mi podszedł, bo potrzebuję go tylko do bocenia ekiem, a do eka bbot jest najdoskonalszy Smile

Pozdrawiam ^^
bombel , nie prawda.
Mojego kolege dzisiaj zlapali i mu wkleili Deleta postaci. Sie ZDZIWILEM O.O... Jednakze jest wykrywalny. Uwazajacie.
Pewnie majsterkował z innymi botami, a w finalnej wersji został przy BBocie. Ja używam czas jakiś i bana nie dostałem Wink
Ja bbota używam od 50 dni, pierwsza fala mass bana dzisiejszego za mną i 4 accounty bez bana.
Pozdrawiam.
to nie wiem , co spowodowalo.
(07-26-2012, 03:48 PM)fiveone Wrote: [ -> ]to nie wiem , co spowodowalo.

z tego co pamiętam to w bbocie jest opcja "Fragmerate" czy jakoś tak co powoduje że bot bardziej integruje się z Tibią i wtedy jest on bardziej wykrywalny Wink