BBot - The best bot of the world

Full Version: Pierwszy? Ban za bbot'a
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam , moj koleszka , ktoremu polecilem tego bota. Zostal zlapany i jego postac zostala zdeletowana. Wiec trzeba uwazac jednakze. bo potem bedzie placz ;P
Ale i tak go uzywac bede Tongue
Jesli uzywal ktorakolwiek z Unsafe Features: Level Spy, Lighthack, Dash to nie ma w tym nic dziwnego, tymbardziej, ze jeszcze kilka wersji wstecz nie byly one oznaczone jako Unsafe.
Czyli nie da sie wykryc bbota jezeli tych opcji sie nie uzywa ? jak ibot czy ten inne bo boje sie uzywac na 130 ed Sad chodzi mi tu o same wpt healing i alarm. czy przez te opcje nie zostane wykryty w 100% ?
Uzywalem go jakies 2 miesiace temu przez miesiac na 212ek, 188rp i 106k i nie poszedl delete na zaden z accountow jak i rowniez moi znajomi co go uzywaja tez nie dostali deleta.
Od dzis wykupilem go znowu.
GDZIE MAM NAPISAC JAK MAM PROBLEM Z BANEM ZA BOTA UZYWAM BOTA NA JEDNYM KOMPIE ALE UZYWAM MC I JADE NA 2 POSTACIACH TO TEZ NEI LEGALNE ? XD W SENSIE ZE NIE MOZNA NA 2 BOTACH ? prosze wiadomosc pw