BBot - The best bot of the world

Full Version: Gdzie bocic?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
No tak jak w temacie, gdzie mam bocić 126 EK 88/84 skille , ale oczywiscie zeby bylo bez wasteSmile
Byle zeby nie bylo tez z fieldami ,bo niestety ten bot nie chodzi po fieldach:l
Jak facc to OF oczywiscie, kasy duzo bedzie Smile
napisalem EK wiec chyba logiczne ze pacc?Smile
EK- Elite Knight, kupuje sie go na paccu, ale jak sie pacc skończy to ten tytuł zostaje więc jest opcja że nie masz pacca, więc jak źle napisałeś to mnie nie pouczaj.
Sprobuj na arenie w yala jest tu nawet jakis skrypt
http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=3666
Jest wklejone screen z loota w postach.
U mnie na serwie czasami tam 140 ek boci.

Jesli skonczy sie pacc znika promocja az do ponownego aktywowania pacca.
Zdaje się że nie macie o co się sprzeczać.
Co do tematu to możesz śmiało iść na nighstalkery albo tak jak kolega wyżej napisał na arene w yalahar albo też giant spidery w yalahar. Skrypty znajdziesz na forum tylko pamiętaj że musisz je zmienić bo po ostatnim update zupełnie inaczej wygląda kupowanie przedmiotów w sklepach. Na forum jest opisane jak przerobić skrypt.
Jeżeli będziesz miał jakiś problem to pisz do mnie.
A cos z troche wiekszym expem? wiem ze okolo 130k/h robile na dlach i to by mnie satysfakcionowalo gdyby nie to ,ze nie dziala bieganie po fieldach -.-
(08-05-2012, 01:52 AM)sylwek1220 Wrote: [ -> ]A cos z troche wiekszym expem? wiem ze okolo 130k/h robile na dlach i to by mnie satysfakcionowalo gdyby nie to ,ze nie dziala bieganie po fieldach -.-

CAVEBOT -> FIELDS -> WALK OVER

...
ku**a, nie rozumiesz ze to nie dziala? postaw go na dle zaznacz bieganie za dlami i daj walk over i zobaczysz...