BBot - The best bot of the world

Full Version: Problem
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam!
Napisałem skrypt który notabene działa, przełącza do danego labela gdy mniej niz 60 capa ale tutaj pojawia się mały problemik... Bot chodzi po expowisku zajebiście, śmiga sprawdza capa... Przykładowo tak: Chodzi po expie nagle brakuje mu expa, powrót do banku,depo ma na poziomie 0 a co jeżeli bot zorientuje się na poziomie -4 że nie ma capa? Będzie chodzić dalej i nigdy nie pójdzie do depo! Jak mam zrobić tak aby gdy zabraknie mu gdziekolwiek CAPA to odnajdzie się w sobie i pójdzie do DEPO...?

Pozdrawiam!
Proszę o szybką pomoc.

PS: Pierwszy raz udało mi się napisać przejrzyście o co mi chodzi :OO.
GDZIE MAM NAPISAC JAK MAM PROBLEM Z BANEM ZA BOTA UZYWAM BOTA NA JEDNYM KOMPIE ALE UZYWAM MC I JADE NA 2 POSTACIACH TO TEZ NEI LEGALNE ? XD W SENSIE ZE NIE MOZNA NA 2 BOTACH ? prosze wiadomosc pw
(08-04-2012, 02:16 PM)Toshek Wrote: [ -> ]Witam!
Napisałem skrypt który notabene działa, przełącza do danego labela gdy mniej niz 60 capa ale tutaj pojawia się mały problemik... Bot chodzi po expowisku zajebiście, śmiga sprawdza capa... Przykładowo tak: Chodzi po expie nagle brakuje mu expa, powrót do banku,depo ma na poziomie 0 a co jeżeli bot zorientuje się na poziomie -4 że nie ma capa? Będzie chodzić dalej i nigdy nie pójdzie do depo! Jak mam zrobić tak aby gdy zabraknie mu gdziekolwiek CAPA to odnajdzie się w sobie i pójdzie do DEPO...?

Pozdrawiam!
Proszę o szybką pomoc.

PS: Pierwszy raz udało mi się napisać przejrzyście o co mi chodzi :OO.



Przyklad: robisz na kazdym poziomie warunki, po czy czym idziesz dp dp z ostatniego poziomu, dajesz tam label depo4. Pozniej gdy wchodzisz na -3 dajesz label depo3 itd. Przy warunku na -4 poziomie dajesz full depo4 else exp4 cap<=60 : )