BBot - The best bot of the world

Full Version: Problem z configsami
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam!
Zrobiłem jakieś 100 configow na expowiska, i co teraz mam stracić kolejne tygodnie na robienie tych configsów? Bo zmienili coś w bocie? NO KURWA BEZ PRZESADY.
Można coś z tym zrobić? Zmienienie rozszerzenia na bbot nic nie daje!
Scjągłem notepad'a ++ Dałem kodowanie na ANSI.
I nadal nie chce przeczytać pliku, Tobie działa?
Nie będzie tak działać bo jest całkiem inny format tego pliku ;p
mam ten sam problem i szukam rozwiązania Tongue Tyle czasu na marne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie po to zmienili zeby działał stary.
Nie tylko ty straciłeś skrypty. Niestety jeżeli to ma sprawić że bot będzie wydajniejszy to jestem w stanie poświęcić się i zrobić je ponownie.
No dobra, zrobiłem już ponad 3 nowe.. Rook Advancera chciałbym udostępnic tutaj lecz nie mogę dlaczego? Bo pierdolony bot jest praktycznie niesprawny i nawet nie potrafi poradzić sobie z przeskokiem labeli i komendai unequip.
Udostepnie go dopiero jutro jak bmega łaskawie naprawi błędy.
mam taki problem jak zapisuje skrypty na nowym bocie to wyskakuje mi 'invalid filename' jak sobie z tym poradzic?
(08-13-2012, 07:33 AM)fujarexi Wrote: [ -> ]mam taki problem jak zapisuje skrypty na nowym bocie to wyskakuje mi 'invalid filename' jak sobie z tym poradzic?
uzywaj tylko liter i cyfr, no i spacji