BBot - The best bot of the world

Full Version: problem cavebot ;d
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
czesc czy wy tez tak macie ze gdy ustawicie cavebot to har idzie idzie i staje idzie idzie i staje ? to jest dobijajace jak by sie bot lagował.. albo ja coś zle ustawiam pomożecie? dzieki Wink
Zwykle dzieje się tak, gdy masz skyrpt zrobiony poprzez opcje "learn" w cave bocie.
Aby nie lagowało wpt należy zrobić poprzez kliknięcie prawym w miejsce gdzie pojawiają się wpt add>point.
dobrze, jest nawet ok ale przebiega mi kolo potwora zaznacza i biegnie dalej co poprawić pomożecie?

Frohser

Nie ma juz opcji add>point :>
ale jest fixed point czy jakoś tak to chyba o to chodziło . ?
dzialaja wam stare skrypty?
Czytałem gdzieś posta że nie działają nikomu bo coś pozmieniali .
(08-12-2012, 02:01 PM)kiminorium Wrote: [ -> ]ale jest fixed point czy jakoś tak to chyba o to chodziło . ?
Tak o to chodziło.
Stare skrypty nie działają i działać nie będą.

Frohser

(08-12-2012, 03:16 PM)nixon0 Wrote: [ -> ]
(08-12-2012, 02:01 PM)kiminorium Wrote: [ -> ]ale jest fixed point czy jakoś tak to chyba o to chodziło . ?
Tak o to chodziło.
Stare skrypty nie działają i działać nie będą.

Chuja sie znasz, wystarczy skopiowac waypointy i wkleic je do nowego bota, dodac lootera + killera + inne badziewia samemu i masz taki sam skrypt jak wczesniej. A co do Fixed Point to sluzy on do kupowania potionow, sprzedawania itemow itp. Wiec nie wiem po chuj komu by to bylo na expie potrzebne, chyba ze schodzenie ze schodow albo laddery.
(08-12-2012, 04:40 PM)Frohser Wrote: [ -> ]
(08-12-2012, 03:16 PM)nixon0 Wrote: [ -> ]
(08-12-2012, 02:01 PM)kiminorium Wrote: [ -> ]ale jest fixed point czy jakoś tak to chyba o to chodziło . ?
Tak o to chodziło.
Stare skrypty nie działają i działać nie będą.

Chuja sie znasz, wystarczy skopiowac waypointy i wkleic je do nowego bota, dodac lootera + killera + inne badziewia samemu i masz taki sam skrypt jak wczesniej. A co do Fixed Point to sluzy on do kupowania potionow, sprzedawania itemow itp. Wiec nie wiem po chuj komu by to bylo na expie potrzebne, chyba ze schodzenie ze schodow albo laddery.
Ja jeszcze co do fixedow dodam, ze mi sie przydaja do porwotow z respow i na respy, co kilka pointow dodaje fixeda, bo czesto mi sie zdazalo, ze w polowie drogi
do depo zawracal na respi na odwrót
to co nie da sie teraz zrobic wpt bez tego learn...? stare wpt skasowalem z niewiedzy ze mozna wrzucic