BBot - The best bot of the world

Full Version: Powrót do depo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Cześć mam problem mały. Ogarniam CheckLabel Cap <30 np. Wraca do depo gdy poniżej 30 capa. Ale chciałbym zrobić opcje z FullCheckLabel. Tylko nie wiem jak, więć chciałbym aby bot robił np gdy Heal potów jest poniżej 10 i tam refiller np do 70 healów, a także robił powrót do depo gdy jest poniżej 30 capa, gdy jest wszystko ok robił nadal label hunta, jak mam zrobić aby tak ładnie przechodził po labelach?
Troche sprytu jak chcesz refill kasa z banku to tak:
Healthy (Trade-> Withdraw ->ID(healtha)->UnitPrice(jego_cena)->Total(ile tego ma być)

A jak kupić Healthy z wybranej kasy (Trade->ID(healtha)->Total(ile tego ma być) czyli najlepiej 70 bo kupi za cała wybraną kase.

Co do by 'ładnie przechodził po labelach pisze Ci na stronie jak klikasz full check label.
tyle to i ja potrafie, tylko jak mam zrobić aby robił powrót do depo gdy X Healów..
#drugie
wam też czasem staje na X WPT i nie idzie dalej?
W full label check 1 linijka: Cap<150;Health Potion<X;
X-ilosć
może być np tak?
Code : Cap <30;Health Potion <5
Label On Full : DO którego labela ma przejsc gdy wartość jest mniejsza niż Cap i Poty "Depo"
Else : Powrót do labela "Hunt"
i rozumiem że to tak ma wyglądać?
# potrzebował bym macro, gdy postać sie nie rusza przez 45 sek to robi ruch w góre, lub w dowolny kierunek