BBot - The best bot of the world

Full Version: Macro na ruch w dowolny kierunek
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Mam problem chciałbym takie macro aby ruszało postać w dowolny kierunek kiedy ona nie rusza sie przez 60 sekund Smile Dało by rade?
w BASIC FUNCIONTS czy jakos tak zaznacz anty AFK kick
mu raczej chodzi o to, że jak botujesz i ci postać się zatnie jak np. ktoś ci na wpt stanie, żeby nie stał jak kołek tylko się ruszył
aaaa, podłączam się do prośby.
(08-18-2012, 01:36 PM)Warr Wrote: [ -> ]aaaa, podłączam się do prośby.

Ja również.
(08-18-2012, 12:42 PM)Kwinders Wrote: [ -> ]mu raczej chodzi o to, że jak botujesz i ci postać się zatnie jak np. ktoś ci na wpt stanie, żeby nie stał jak kołek tylko się ruszył

dokładnie o to mi chodzi : )
Dodajcie to macro do Advanced Tools -> Macros:
0 {AntiStuck} Status.InPZ()==0 Self.MoveW Macro.Wait(300) Self.MoveN Macro.Wait(300) Self.MoveS Macro.Wait(300) Self.MoveE

Teraz wejdzcie w: Protector -> Kind: Stucked -> wpiszcie 60 -> zaznaczcie Macro -> wybierzcie AntiStuck -> Add -> zaznaczcie Active

Albo dodajcie tylko to macro: Advanced Tools -> Macros:
1000 {AntiStuck} Misc.StandTime>=60 Status.InPZ()==0 Self.MoveW Macro.Wait(300) Self.MoveN Macro.Wait(300) Self.MoveS Macro.Wait(300) Self.MoveE

Macro, ktore wyzej podalem nie bedzie dzialalo w PZ dzieki czemu nie przeszkodzi Depositerowi podczas wkladania itemow. Jesli chcecie zeby tak czy inaczej dzialalo w depo to usuncie zielony tekst.
@UP
1000 {AntiStuck} Misc.StandTime>=60 Status.InPZ=0 Self.MoveW Macro.Wait(300) Self.MoveN Macro.Wait(300) Self.MoveS Macro.Wait(300) Self.MoveE
przetestowałem to i działa gdy się nie ruszam : ) Wyśmienicie, ale rozumiem że gdy bot normalnie skacze po wpt to nie bedzie mu przeszkadzał?Smile
# potrzebowałbym jeszcze skrypt na to aby bot podnosił mi speary z trolla do reki (tam gdzie jest broń domyślnie).#
i powiedzcie mi czy dobrze ustawię fullcheck label:
gdy item o id : 268 jest mniejszy niż 15 lub równy to idzie do labelu "depo" to samo z capem jak i 3277 ?
FullCheckLabel (32390 32019 11:Full depo Else exp Code 268<=15;Cap<=70;3277<=10)
Ktore ustawiles pierwsze czy drugie? Wersja 7.0? Jakies nowe rzeczy dodali do advanced tools
drugie działa w stu procentach : ). Sam testuje
#czy dobrze ustawię fullcheck label:
gdy item o id : 268 jest mniejszy niż 15 lub równy to idzie do labelu "depo" to samo z capem jak i 3277 ?
FullCheckLabel (32390 32019 11:Full depo Else exp Code 268<=15;Cap<=70;3277<=10) #