BBot - The best bot of the world

Full Version: Mount sternum -2 -3 for Knight 100% afk
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Mount sternum -2 -3 for Knight 101% afk


Super exp, ghoule i skeletony, normalnie cudeńko Smile Lata po -2 i -3 gdy ma mniej niż 50 cap idzie do depo i depozytuje wszystko procz kasy którą wpłaca do banku, potem znów wraca na expa i zbiera dla nas kase i itemki Smile Nie zbiera sword, mace, viking helmet bo uznałem to za bezsensowne ponieważ chodził by w te i we w te, oczywiście na życzenie zrobie taki skrypt jeśli ktoś chce.


Lv: 20

Skills: 50/50 +

EQ: Ja biegam z Crown Armor, Crown Legs, Zaoan Shoes, Dragon Shield, Crusader Helmet i Wyvern Fang ale wystarczy Knight set, Leather Boots, Dragon shield, Dark/Steel Helmet, Crimson sword - na 25 lv Wyvern Fang


Jeśli pobrałeś skrypt, nie zapomnij dać reputa


UPDATE///
Brown Piece of Cloth - add to looter

UPDATE 2.0///
Dodane macro na ruszanie się w dowolny kierunek, gdy postać stoi powyżej 60 sekund, dzięki temu nasz skrypt się nie zatnie
Okay script, especially for facc. But you might wanna add Brown piece of cloth to the looter
He got Refiler? or something?
Ile ok. expa na godzine?

Sentine

a mozesz zrobic ten skrypt pod palka ??
(08-19-2012, 07:40 AM)Sentine Wrote: [ -> ]a mozesz zrobic ten skrypt pod palka ??

Pewnie
jedno pytanie chce sciagnac twoj skrypt a pisze mi ze jest uszkodzony co zrobic/??
Jak wczytujesz ? A jaką wersję bota masz? Mi bez niczego się wczytuje.
Jak da rade, byś dodał by dokupywał potiony np do 50
od 17 lvla zwastowal mi 2 poty. Mam 41 Big Grin
war dasz rade zrobic ms -2-3 dla 17 palka ? chodzi mi o wybotowanie troche go dla expa zeby kupywal speary i wracal wiec ocb ;p a dla ciebie i tak reput.
Piękny skrypt a dałbyś rade przerobić by wracał gdy X spearów dokupował speary i może częściej sprawdzał stan spearów czy wracać do miasta. ?

Repucik Leci Wink
jak bd nowa wersja.
Witaj Warr, też chciałbym prosić o przerobienie tego skryptu pod paladyna żeby dokupował speary.

Będę wdzięczny.
Zapomniałem ;/ Zaraz walne Smile
Mógłbyś dodac refillera zeby dokupowal do 20HP ?
Nie trzeba, od 17 do 62lv zwastowałem tam 2 poty Big Grin
A ile zazwyczaj masz około exp/h bo jak tam wbilem tym skryptem to słabiej szło niż na fibuli.
Ale kasa za to dobra, tam taki do 10k expa/h a jak dzieci do szkoły idą to do 20 nawet. A kasa prawie cay czas do 4k/h
A na nocke puszczałeś ?

I napisałeś ze k set wystarczy to jesli mam 26 lvl 48/43 skilla , niepelnego k seta tzn bez legow i fire sworda to dam rade ?
Pages: 1 2