BBot - The best bot of the world

Full Version: Killer
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
W ogóle mam wrażenie, że bbot jest bardzo niedopracowany. Pomijając wszystkie bugi które odkryłem chce przedstawić jeden bo może da się coś z tym zrobić.


http://www9.zippyshare.com/v/96026994/file.html

Bot zamiast isć elegancko po zielonej lini szwęda się bez celu (obszar niebieskiej lini). Jest może na to jakiś sposób?
Wrzuc poprawnie screena. Polecam tinypic.com
Wcześniej też wrzuciłem dobrze, ale przypadkowo usunąłem, zrobiłem nowego w innym miejscu, ale to o to samo chodzi.

Drugi problem...

http://www9.zippyshare.com/v/31756830/file.html

Bot zamiast podbiegać do kurczaka staje na ok 3sec i dalej chodzi po wtp. Dzieje się tak tylko wtedy kiedy jest taka odległość jak na screenie + moob musi uciekać. Od razu mówie że bot nie gubi kurczaka bo nie zdąża wyjść poza ekran.

Z czasem żałuje, że kupiłem bbota...
Ja tego screena nie widze. Jest denny ten bot to prawda Big Grin
bot jest dobry tylko trzeba dobrze ustawić Wink kliknij ludzika aby brał follow za potworkiem odznacz w opcjach funkcje auto chase off i sprawdź czy wpisując w 'killer' aby atakował kurczaka nie ma czasami ustawionej mniejszej ilości kratek z których ma atakować Wink a i zdjęcia też nie widzę Big Grin
Myślisz, że bym zakładał ten temat nie mając takich ustawień co napisałeś.

Ten hosting jest jakiś dziwny, teraz dałem normalne linki do ss'ow więc jak by ktoś wiedział jak to naprawidź było by bardzo fajnie.
BBot posiada wlasny algorytm do gonienia targetu, ale nie jest on jeszcze idealny, czasem ma wlasnie takie problemy w waskich przejsciach, dlatego w niektorych skryptach lepiej uzywac tylko i wylacznie Auto-Chase klienta Tibii.

Jak wylaczyc algorytm BBota?
Wejdz w Killer -> New Target -> Distance -> wpisz 0
I w ten sam sposob do kazdego innego Targetu, ktorego chcemy gonic uzywajac Auto-Chase klienta Tibii.

Pomimo pewnych problemow, algorytm BBota warto uzywac na Scaraby, Dragon Lordy i inne tego typu stworki przy ktorych sa fieldy lub tam gdzie sa czeste proby zabijania boterow poprzez trapowanie stworkow w ten sposob, ze Auto-Chase stoi i nie moze dogonic stworka - np. otoczenie Swamp Trolla parcelami.

Jak widac obie opcje maja swoje plusy i minusy Smile
Mi zamiast podbiec do huntera czy mino guarda biega prawo lewo 2 sqm south od niego xd