BBot - The best bot of the world

Full Version: BBOT BAN
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam. Byłem na wakacjach nad morzem i zabrałem ze sobą laptopa z mobilnym internetem Orange Free. Nastawiłem jednego bota, nagle podkusiło mnie żeby włączyć jeszcze jednego. Włączając, okazało się, że mam bana, bo 3cie IP pojawiło się w logach. Po każdym rozłączeniu internetu, co zdarzało się czasami co kilka minut, zmieniał się również IP, był on totalnie inny od poprzedniego, co nie pozwalało mi korzystać z bota poza domem. W tej sprawie 13-ego sierpnia napisałem maila na [email protected] na temat tego problemu, jednak do dnia dzisiejszego odpowiedzi nie otrzymałem. Ktoś mi coś poradzi?
Jak używałeś light hack , x-ray to sie nie dziw ; D .
(08-20-2012, 09:24 AM)Allmighty Wrote: [ -> ]Jak używałeś light hack , x-ray to sie nie dziw ; D .

Nie o to chodzi Big Grin Chodzi o to że dostał bana za inne IP Big Grin Czekaj na odpowiedź od Mega.
Miałem podobny problem, ale raczej nic się nie zmieni w tym kierunku.

A czekać na odpowiedź możesz czekać do... (każdy niech się domyśli). Tak samo mają na to wywalone jak na naprawianie bugów.
(08-20-2012, 09:24 AM)Allmighty Wrote: [ -> ]Jak używałeś light hack , x-ray to sie nie dziw ; D .

Nic z tych rzeczy nie używałem. Nie było możliwości żeby logowała się na to inna osoba, bo jak mi pokazało IP przy logowaniu, to wszystkie się zgadzały z moimi.
wydaje mi się, że po 6 godzinach powinni odblokować konto. Tak było w moim przypadku z mobilnym internetem
nic z tym nie zrobisz, byl juz podobny temat...
to jest skuteczne zabezpieczenie do sharowania konta na bbocie,
niestety internet mobilny za czesto zmienia ip,
odpowiedzi niestety mozesz sie nie spodziewac, bo bana dostales zgodnie z regulaminem ;/;/;/
to w takim razie mogą się już nie spodziewać ode mnie zakupu licencji. ciężko mu sprawdzić czy to na pewno z jednego neta te różne ip...
Ja jade na 3 netach bo mam 2 kompy stacjonarny i lapka i do lapka czasami podłączam a to LTE,play mobile , multimedia mobile i nie wiem o czym ty mówisz ; o ?
to wszystko zależy od tego jak często rozłączysz się i połączysz na nowo z ihnternetem. W chwili ponownego połączenia następuje zmiana Twojego IP.
(08-21-2012, 07:22 PM)Allmighty Wrote: [ -> ]Ja jade na 3 netach bo mam 2 kompy stacjonarny i lapka i do lapka czasami podłączam a to LTE,play mobile , multimedia mobile i nie wiem o czym ty mówisz ; o ?

Ja mam Orange Free na kartę.
poczytaj coś na ten temat osobiście nie miałem styczności z tym internetem.