BBot - The best bot of the world

Full Version: mam problem mam innego bota?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
sciagnalem w nocy dzis bota kupilem licencje i ogladam poradniki ale w kazdym poradniku jest funkcja download scripts a ja jej nie mam ? Moze mam zla wersje .. ?nie wiem juz sam. prosze o pomoc z botem 8773998 odwdziecze sie smem doladowaniem jezeli pomoc bd wyczerpujaca Smile swoje skrypty mi dzialaja dobrze ale innych nei moge sciagnac...
nie możesz już pobierać skryptów, w wersji bodajże 6.9 zostało to wycofane
a jak dodac skrypta ? mozesz mi powiedziec? narazie boce na trollach sam zrobilem wpt
dodać co masz na myśli ?
zaladowac skrypt np na ab dendriel na trolle jak wbije troche lepsze skille Big Grin
sciagasz skrypt i wklejasz go do folderu bota dokładnie w folder config. Odpalasz bota dajesz settings/load i wybierasz ten który Cie interesujeSmile Pozdrawiam
nie moge jakos... ; / nie czyta mi tego...
Poradniki oraz wiekszosc skryptow jest nieaktualna.
Od wersji 6.9 bot odczytuje skrypty tylko i wylacznie w formacie .bbot
Jesli sciagnales plik o rozszerzeniu .bdat lub .bwpt to nie bedzie sie dalo go wczytac.
ska moge sciagnac dobre skrypty ? macie jakies stronki?
Szukaj na forum w dziale Community -> Scripts.
Za jakis czas bedzie mozliwosc sciagania skryptow ze strony BBota, ale poki co forum musi ci wystarczyc.
nie macie moze skrypta na ab trolle?

ma ktos czy nie?
Mogę Ci zrobić ale na Thais Trolle. Mam też na rotwormy Thais East dla Magów.
to jakbys mogl mam narazie skille 35/35 to chyba za duze na trole
ze skilami 15/15 i p setem mozna stawiac od 8 lvla trole lol
mam p seta i 40/40 narazie.. skillam na rotach
Achmeda jaki lv?
Jak max mniejszy niż 14 to jak wydasz ok. 50k to masz super skilla na mad sheepach z bbotem, ja tak skillalem do 90/90
mam 14 ; / co to za cholerstwo ?