BBot - The best bot of the world

Full Version: Macro na exori hur
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Jak zrobić macro które używa exori hur, jeżeli potwor ma mało życia i stoi np. 3 kratki od nas?? I gdzie mogę znaleźć nazwy zmiennych do macro??
Ctrl+Space w Macro Edytorze albo http://wiki.bmega.net/doku.php?id=macros_commands
Czemu Target.Health() zwraca wartość 0 i Target.Distance tak samo?? I mam problem jak potwor ucieknie za ścianę to bot nie potrafi do niego dojść chodzi tak samo jak on . Czyli w gore i w dól ciągle a zęby do niego dojść trzeba zejść trochę niżej i w prawo. Prosze o pomoc bo ostatni tak mi przez 10 min chodził w gore i dol a nie chciał podejść do potwora. Już w paru miejscach mi się zaciął, jak to naprawić??
(08-23-2012, 07:27 PM)bartek6949 Wrote: [ -> ]Czemu Target.Health() zwraca wartość 0 i Target.Distance tak samo?? I mam problem jak potwor ucieknie za ścianę to bot nie potrafi do niego dojść chodzi tak samo jak on . Czyli w gore i w dól ciągle a zęby do niego dojść trzeba zejść trochę niżej i w prawo. Prosze o pomoc bo ostatni tak mi przez 10 min chodził w gore i dol a nie chciał podejść do potwora. Już w paru miejscach mi się zaciął, jak to naprawić??

mam to samo jakis problem pewnie znowu z botem jest...
To samo z chodzeniem czy z wartosciami??
Widzę, że ciężko tu o pomoc, a to takie proste jak się trochę ogarnie daje na przyszłość

500 {exori hur} Self.Mana>=40 Target.Foe() Target.Health()<15 Target.Distance()>=4 Self.Say(exori hur)

uderza jeśli potwór ma mniej niż 15% hp i jest co najmniej 4 kratki od nas