BBot - The best bot of the world

Full Version: Skillowanie
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Dobry wieczór. Piszę ponieważ mam pewien problem. Ustawiłem sobie trainera na skillowanie na monku. Jedzenie grzybków i trenowanie mlvl'a i po kilku uderzeniach z kamienia bot odznacza mi monka i go nie atakuje. Co jest źle ustawione?
też tak miałem. wyłączylem bota, wlaczylem od nowa, ustawilem to samo i dzialalo ;p zauwazylem ze ten bot ma taka funkcje, ze odznacza co chwile i zaznacza od nowa, bo czasem jak zaznaczy to nie bije, dlatego jest ta opcja. Spróbuj wlaczyc go od nowa i ustawic, powinno zadzialac ;p
ja do tego uzywam war tools> basic war> lock targetSmile
ogólnie jak ten bot radzi sobie ze skillowaniem na slimach? afk ofc.
(08-24-2012, 07:18 AM)calak Wrote: [ -> ]ogólnie jak ten bot radzi sobie ze skillowaniem na slimach? afk ofc.

Jeżeli masz odpowiedni poziom, skile i eq oraz dużo jedzonka w bp to skilować praktycznie możesz od zapisu do zapisu servera, jeżeli nikt ci nie będzie przeszkadzał.
(08-24-2012, 08:44 AM)nixon0 Wrote: [ -> ]
(08-24-2012, 07:18 AM)calak Wrote: [ -> ]ogólnie jak ten bot radzi sobie ze skillowaniem na slimach? afk ofc.

Jeżeli masz odpowiedni poziom, skile i eq oraz dużo jedzonka w bp to skilować praktycznie możesz od zapisu do zapisu servera, jeżeli nikt ci nie będzie przeszkadzał.
I najlepiej jakbyś tego monka dodał do trainera Smile Zaznaczył że jak ma mniej niz xx hp to bot go odstawia i czeka aż się uleczy i byś mógł od zapisu serwa do zapisu serva bocic Smile
tak ale z monkiem to na pvp jedynie chyba Smile chodzi mi o 40 lvl knight 70/65
Dalej jest problem. Wyłączenie i włączenie bota nic nie pomaga. A dodatkowo mam na sobie 2 wolfy i nagle sie przerzuca na nie i je bije. A jak ustawie to w WarTolls to nie wiadomo czy w nocy go nie sprzątnie z kamieni bo nie zatrzyma ataku. Co mogę jeszcze zrobić?
Wyłącz killera, przejdź w trainera zaznacz tam tego monka , jeśli go nie ma to daj refresh, potem zaznacz slie training, poustawiaj procenty i zaznacz monka.