BBot - The best bot of the world

Full Version: Problem po updacie
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Po dzisiejszym updacie bot nie chce działać jak przedtem. Czasem zatrzymuje się i nie chce isć dalej, wyskakuje komunikat "There is no way" i musze ruszyć się recznie. Skrypt jest ten sam nic nie było zmieniane.
Może akurat kilka sqm zmienili w Tibi ? Zrób od nowa skrypt.
No bez jaj, też tak mam, do tego wcześniej mozna było uruchomic pod kilkoma klientami, teraz przy próbie podłączenia pod drugi wyskakuje ERROR...
Denerwuje mnie to w tym bocie ze on sam sciaga update, powinno sie pytac czy chcesz update czy nie. Hmm, Poczekaj az wyjdzie nowa wersja, bo ta byla raczej napisana na szybko bo nowa tibia wyszla, lub zrob od nowa skrypt, moze jakis inny teraz jest config w bocie inaczej all lata i dlatego takie cos wychodzi.
(08-29-2012, 11:11 PM)Rapike Wrote: [ -> ]Denerwuje mnie to w tym bocie ze on sam sciaga update, powinno sie pytac czy chcesz update czy nie. Hmm, Poczekaj az wyjdzie nowa wersja, bo ta byla raczej napisana na szybko bo nowa tibia wyszla, lub zrob od nowa skrypt, moze jakis inny teraz jest config w bocie inaczej all lata i dlatego takie cos wychodzi.
Zmienianie ciągle czegoś mija się z celem i uniwersalnością bota... niektóre scrypty są skomplikowane, zajmują dużo czasu do zrobienia, tym bardziej jeśli chodzi o jedną miejscówkę, jeśli co chwila, muszę robić od nowa, to to się mija troche z celem, nie sądzisz? Mam nadzieję, że to naprawią a nie nowa rewolucja, bo coś im naszło do głowy... Btw. nawet jeśli CIP by dodał SQM... to byłoby ich więcej... i bot dalej by śmigał bo kratka to kratka dane będzie miała takie same co innego gdyby na niej coś postawili, albo przeniesli schody o kratke w bok czy coś a jeśli latam i widzę, że wszystko to samo i bot staje i się nie rusza i tak na kilku scryptach to coś nie hallo, zamiast szukać jakiś głupich wyjaśnień, ja bym radził się im wziąć za to, niech Polski Support o to zadba, bo pewnie jakiś kontakt tam ma.
Zgodzie sie z toba ale co zrobic jak nie dziala, hmm, probowales zrobic od nowa, nawet jakis prosty skrypt? Zeby zobaczyc czy tak samo bedzie?

Jego Jeria

ja mam takie bugi w cave bocie mimo po wykasowanych WAYPOINTACH sam CHODZI!

i się wiesza stając w jednym miejscu
Mam ten sam problem...
Dodatkowo zauważyłem że bot się tak jakby wyłącza, znikaja statystyki, zatrzymuje się itd.
Trzeba czekać aż coś nas zaatakuje (i tak po zabicu znowu się wylącza) albo włączyc i wyłączyć cavebota.

Jego Jeria

U mnie w ogóle "Cavebot" przestał przeskakiwać z pointa > do >pointa,

prawie cały czas wyskakuje komunikat w kliencie tibii: "Sorry, not possible."

funkcja "DropLoot" na danym poincie działa strasznie wolno,

mam nadzieję że doczekamy się poprawki jeszcze dzisiaj...
Mam to samo ,"there is not way" , i znikanie statystyk , cos jest z ta wersja napewna ja naprawia : ) byle szybko bo wieczorem chce bocic!
Dobra może mam rozwiąznie, ustaw priorytet Bbota (Bmega.exe) na wysoki.
Od ostatniego posta tak ustawiłem i ani razu sie nie zaciął.
jak ustawic priorytet bota ?
Otwórz menadżer zadań (ctrl+alt+delete) wybierz procesy, kliknij prawym na Bmega.exe, następnie Ustaw priorytet i wybierz Wysoki.
jak chce zmienic na wysoki to mi wyskakuje taki blad :

operacja nie moze byc zakonczona.
odmowa dostepu

Jego Jeria

ale lipa, poprawki w dalszym ciągu nie widać
jako nowy użytkownik tego abonenckiego bota, zaczyna mi ta sprawa poważnie minusować :/
Mi bot się sam wyłącza a później włącza tak jakby sam w sobie reset robił postać chodzi pięknie ładnie ale w pewnej chwili staje tak jakby się zawiesił i po jakimś czasie się ożywia i idzie dalej Big Grin

Jego Jeria

już drugi dzień na zbugowany bocie, nawet skillować się nie da bo się debil zawiesza, w folderze bota tworzone są kolejne notatniki:

[code]Email this file contents to [email protected]
Access violation at address 00576BD1 in module 'BMega.exe'. Read of address 01B0DE20
BProfiler I,C,L,A,M,T