BBot - The best bot of the world

Full Version: "exana pox" kiedy zatrucie powyżej xxx
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Hej, poszukuje od dłuższego czasu macra, jednak bez skutku.
Czy znajtuje sie ktoś w posiadaniu, ew. jest w stanie napisać coś co leczyłoby nas z zatrucia kiedy obrazenia od niego wynoszą xxx?
Gorąco dziekuje za pomoc Smile
Status.Poison()
Self.Say(Exana Pox)

Tu masz ogolnie gdy Cie zatruje to daje Exana Pox. Niestety nie wiem jak zrobic ze jezeli zada z zatruia x dmg to Uzywa. Wydaje mi sie ze tak sie nieda.
(09-02-2012, 11:43 AM)Rapike Wrote: [ -> ]Status.Poison()
Self.Say(Exana Pox)

Tu masz ogolnie gdy Cie zatruje to daje Exana Pox. Niestety nie wiem jak zrobic ze jezeli zada z zatruia x dmg to Uzywa. Wydaje mi sie ze tak sie nieda.

Dzięki, właśnie w tym problem.
(09-02-2012, 01:08 PM)waldorf Wrote: [ -> ]Dzięki, właśnie w tym problem.

Żeby samo leczyło z zatrucia nie trzeba żadnych dodatkowych skryptów.
Wejdź w Healing Tools > Re-User & Cures i na dole masz Cure Poison.
A No mozna i tak, ale on chcial Macro Tongue
(09-02-2012, 01:13 PM)Skip331 Wrote: [ -> ]
(09-02-2012, 01:08 PM)waldorf Wrote: [ -> ]Dzięki, właśnie w tym problem.

Żeby samo leczyło z zatrucia nie trzeba żadnych dodatkowych skryptów.
Wejdź w Healing Tools > Re-User & Cures i na dole masz Cure Poison.

Dzięki wszystkim, ale wiem o co proszę. Zobrazuje troche sytuację, w której to, owe macro by mi się przydalo. Załóżmy, że na expie są gsy, poison spidery bądź inne stworzenia, które mnie zatruwają i są też takie, które zajebiscie mocno zatruwaja jak np. wyverna/scorpion itp. Używając wbudowanej w bota funkcji "Cure Poison" wastuje mane, gdyż co ture, co każde zatrucie postać rzuca czar i spala manę. Robi się tylko niepotrzebne waste, natomiast ja chcę tylko leczyć poważne zatrucia rzędu np 15-19.
Chbya sie tak nieda. Ale popatrze jeszcze. Dam Ci znac jak cos
Postanowiłem sam coś wykombinować i... dzisiaj na kiblu wymyślilem coś takiego:

Code:
1000 {exana pox} Self.Mana()>=30 Status.Poison()==1 Creatures.OnScreen()==1 Misc.HPLose(6)<=-10 Self.Say(exana pox)

mam nadzieje, że komuś się przyda Big Grin
Pozdrawiam.
Dodaje małą poprawke, dzięki której działa wszystko "bardziej" poprawnie, mianowicie nie leczy już zatruć rzędu -x, a konkretne jakie sobie wpiszemy w skrypcie (domyslnie ustawione na 10).

Code:
1000 {exana pox} Self.Mana()>=30 Status.Poison()==1 Creatures.OnScreen()==1 Misc.HPLose(1)<=-10 Self.Say(exana pox)