BBot - The best bot of the world

Full Version: Co jest do uja?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Frohser

Yo, bocilem w nocy na moim 78 knighcie na facc tombie wszystkie pietra (oprócz dragow + geomacera) zrobilem full afk skrypty w ktorych pomogl mi
Krzysiek13923
w ktorych: start depo, po czym idzie na expa i expi i wraca na parter i sprawdza poty i capa, po sprawdzeniu idzie do sellera i depositera i refillera a jak nie to idzie dalej na expa. Dziala wspaniale, niszczy korytka/kwiatki i wszystkie co moga mnie bloknac. Ale w nocy bot sie zacina i poprostu wystarczy zwykly push o kilka kratek i juz bot sie tnie i nie leczy -.-. WTF? Nie jestem debilem i testowalem kilka wersji bota ale za uja zadna nie dziala jak powinna... 7.2 sprawdzone, 7.3-r1 sprawdzone i 7.3-r2 tagze sprawdzone i nie dziala !
Moim zdaniem ten bot nie jest za bardzo full afk niestety.. expie na nim tylko 2h premium staminy gdzie ustawiam sobie alarm na low hp i tak dalej bo po prostu się zacina
Niestety z tego co sie dowiedziałem bot jest zbugowany właśnie od 7.2 Sad Niestety nie tylko ty czekasz na nowa wersje bez bugow
ta nie da sie botowac... tyle czasu poswiecilem na zrobienie dobrego skrypta a ta kurwa sie zacina co jakis czas Confused wracam do bd poki tego nie naprawi.
Haha ja mam stary script i na nim lece non stop bez bledow ziomeczki haha ; p .
ja już na pewno nie kupie tego bota,

Frohser

Nie wiem co jest do chuja, kolejny zgon KURWA na facc tombie na 80 knighcie -.-
Kumpel dostal deske od 2 cyclopow bo bot raczyl sie zaciac przy sprawdzaniu potow i jeb!

Nie polecam, wykorzystam licencje i ide na redbot/ibot albo tibie auto bo i tak na cashmakerach lece _/
frajerów szukają bo nie chce im się bota aktualizować
(09-07-2012, 04:20 PM)Frohser Wrote: [ -> ]Nie wiem co jest do chuja, kolejny zgon KURWA na facc tombie na 80 knighcie -.-
Kumpel dostal deske od 2 cyclopow bo bot raczyl sie zaciac przy sprawdzaniu potow i jeb!

Nie polecam, wykorzystam licencje i ide na redbot/ibot albo tibie auto bo i tak na cashmakerach lece _/

Bo ustawia się labele i opcje fullchecklabel a nie fullcheck.

szukam frajera

gówno nie bot, admin jest ciotą