BBot - The best bot of the world

Full Version: maly problem
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
witam mam maly problem z kickami charow.
mianowicie chce sobie ustawic 2 chary do skillowania na sobie.
jedyne funkcje jakie potrzebuje to fishing i leczenie + anty afk. i tu jest moj problem Smile anty afk nie dziala wiec do tego ustawilem krecenie postaci.
mialem nadzieje ze to przez wersje bota lecz nawet na v3 pochodzi max 5 h. wie moze ktos dlaczego tak sie moze robic?
Nie rozumiem pytania. Nie działa ci antyafk?

Nie wiem jak jest zbudowany wewnętrznie, ale uważaj bo jeśli wysyła jakieś pakiety polecisz na MassBanie. Lepiej np ustawić żeby co np. 3 minuty postać dała kroka do przodu i do tyłu.
to nie za bardzo da rade bo chary moga sie blokowac potworkami.
Dałem radę wybocić na wbudowanym afku 90/90 bez bana Smile
@ luki

pytanie jest takie czy ktoś wie dalczego bot wywala mi chary.

@ roqi

ale to zalezy jak skillujesz :] Ja chce od razu robić 2 chary by skillowały na sobie, ale jest problem bo wywala mi chary co jakiś czas ;o
Skilowałem właśnie dwoma charami. Jedyny problem jaki mnie dotykał to to, iż mój internet funduje mi kicki co jakiś czas i po takim kicku musiałem włączyć bota raz jeszcze. Sprawdź alarmy czy są dobrze ustawione, może od tego masz kicki? I pamiętaj, by najpierw nastawić "bicie się" postaci,później dopiero włączyć bota.
właśnie mam takie "kicki" lecz to nie jest wina neta Smile

wcześniej puszczałem 3-4 chary i tylko te 2 które skillowały dostawały tego kicak Sad