BBot - The best bot of the world

Full Version: Free scripts
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ghostland Carlin+ depositer+refiler(30mp)
Lvl:[30+]
Eq: fire sword + dragon shield + noble armor + plate legs
Bp: main backpack + bpki na kase



Ab Tower+ depositer+refiler(30 mp)

Lvl:[35+]
Eq: fire sword + dragon shield + noble armor + plate legs
Bp: main backpack + bpki na kase




Cyclops Thais south+depositer +refiler(50mp)
Lvl: [45+]
Eq: knight set+crown shield
Bp: main backpack+ bpki na kase


Mintwallin Thais+depositer+refiler(65mp)
Lvl:[55+]
Eq: crown set
Bp: main backpack+ jeden na kase i itemy oraz drugi na inne itemy (bot robi drop loota)




Sorcerer/Druid

Rotworms Thais + depositer
Lvl: [20+]
Eq: plate set + serpent sword
Bp: jeden backpack

JEŚLI SIĘ PRZYDAŁO,KLIKNIJ REPUTA Wink
jak z expem i lotem na mintwallin ? nigdy tam jeszce nie expilem tzn nie zarabiałem ciekaw jestem jak profit i jak czesto tam ludzie sa...? bo jak wywala lota to ktos moze przyjsc i podjebać wszystko... ciekaw jestem ja kto wyglada , mozesz sie wypowiedziec?
z 4k/h + itemy... 15k/h exp~
mintwalin update
(03-30-2013, 11:59 AM)Gyniu Wrote: [ -> ]jak z expem i lotem na mintwallin ? nigdy tam jeszce nie expilem tzn nie zarabiałem ciekaw jestem jak profit i jak czesto tam ludzie sa...? bo jak wywala lota to ktos moze przyjsc i podjebać wszystko... ciekaw jestem ja kto wyglada , mozesz sie wypowiedziec?



u mnie na serwerze gra 200 + osób i widziałem tam może z dwa razy tam kolesia a expie tam od miesiąca, więc śmiało możesz tam bocić i sie nie martwić ze ktos Ci ukradnie loota Wink
<bump>
dzialaja te skrypty wszystkie? sprawdzal ktos?
te rotwormy to north czy east?
Good script rep+ Cyclops Thais south

My EK 39 lvl skill 73/67

[Image: ha486ldm6bgt.png]
(05-07-2013, 05:19 PM)Thorstan Wrote: [ -> ]dzialaja te skrypty wszystkie? sprawdzal ktos?

działaja