BBot - The best bot of the world

Full Version: Fibula rotworms 100% afk with depositer and refiler for Knights
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Fibula rotworms with depositer and refiler for Knights


Biega po całych rotach na Fibuli (pod studnią), wraca jak ma mniej niż bodajże 10 MP albo 50 cap. Otwiera wszystkie drzwi więc nie ma obawy o trapa. Klucz musi być w main BP, a w main bp musi być jeszcze jeden backpack w którym będą powkładane bp w bp backpacki (na kase, otwiera jak jest pełny kolejnego backpacka).

Lv:10
Skills:50/50
Kasa na start:1k
Dzieki mistrzu, repucik polecial ! Wink


gdzie jest poczatek skrypta ? ;d
Po drugich drzwiach (już tam gdzie są roty).
Failed to load:MapTool (32190 32431 8:Target: 1632 Use Tongueos:32190 32432 8 ) Nie moge odpalic cavebota co jest?
dokaldnie ten sam komunikat Sad o co chdozi?
spacje na koncu po 8 usuncie i bd gites Smile PPM -> EDIT -> USUNCIE SPACJE PO 8 NA KONCU
reput dla ciebie kolego Smile szacun Smile
Mam pytanie jak mu mogę dać tego reput ??

Ok już mam sorrka ale nie zauważyłem Big Grin Smile
Po której ósemce?
zaraz wyproboje, mam nadzieje że nie wraca na expa po deadzie? bo w ten sposob z 37 cashamkera zrobil sie 11 lvl tylko na innym skrypcie - tez z tego forum.


@edit bot zamiast kupować hp kupuje mp, w healingu nie jest ustawione by uzywał mp tylko ustawione by hp.

@edit2 w killerze zaznaczyc attack all bo nie atakuje;p

nie chce nic mowic ale jak na razie z czego widze, to skrypt zrobiony na odpierdol by reputy byly ;p
(11-17-2012, 05:38 PM)Warr Wrote: [ -> ]spacje na koncu po 8 usuncie i bd gites Smile PPM -> EDIT -> USUNCIE SPACJE PO 8 NA KONCU

WARR ROSKI ZE TO SKOPIOWALEM ^ ALE MAM PYTANIE TY MASZ HOT POSTA A JA MAM NORMALA POSTA I MALĄ POPULARNOŚĆ MA MÓJ POST CO ZROBIC ? LOOKNIJ SOBIE 450 DODALEM POSTA Z SCYPTAMI 8-50
nie otwiera drzwi, lipa.
Repucik polecial Wink Mogłbys zrobic dobrego skrypta na jakies Cyclopy Dla knighta ^.-
where i can start the script ?
i prefer in depot
but what is the city?
thais
a ja mam problem zatrzymuje sie bot przed drabinka jak ma sie schodzic na to przejscie z thais do fibuli i nie idzie dalej stoi
(04-10-2013, 04:17 PM)Solena12345 Wrote: [ -> ]a ja mam problem zatrzymuje sie bot przed drabinka jak ma sie schodzic na to przejscie z thais do fibuli i nie idzie dalej stoi

Bo to problem bota. Musi wyjśc prawidłowa wersja bez bugów.
PS: bociłem na tym skrypcie na wersji bota 9.90 i wszystko działało świetnie Wink
aha ok dzieki przyjacielu Smile
Pages: 1 2