BBot - The best bot of the world

Full Version: [][][]FREE SCRIPTS BY OSKAR1110[ALL PROF]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Siema siema siema i jeszcze raz siema
bede tu wrzucal moje skrypty oraz filmiki z relacjami itp (ale to dalsza przyszlosc) , i tyle xd
Dla wszystkich profesji!!!!!! tak wiec zapraszam polacy i ci z poza polski xd

Pierwszysm skryptem beda mutated humany dla knighta bardzo fajny skrpyt , pozwole sobie napisac wprowadzenie do niego:
Expiłem tutaj od 40-75 lvl zarobilem grube pieniadze , tak ze wystarczylo mi na softy i full eq dla knighta wiec sie nie skarże, i zostalo mi co nie co w banku wiec mysle ze to calkiem przyzwoity skrytp dla poczatkujacych knightow jak i rowniez dla ty wysoko levelowych graczy , mam na mysli 120+ ktore sa np . po hacku i tym podobne ... ;d
Jak juz mowilem expilem tu od 40-75 lvl i UWAGA wyexpilem sie bardzo szybko i BEZ NAWET JEDNEGO DEDA!!! Robilem to w taki sposob ze puszczalem bota na noc lub nawet na 2 noce jezeli w tym czasie pracowalem xd lub bylem na zajeciach na studiach
Dobra to teraz troszke informacji bo to chyba ważne xd

A wiec:
Exp/h:40-do uwaga nawet 70-80k/h

Gp/h:4-8k/h-wlasnie dlatego bylo mnie stac na full eq ,softy itp

Eq:Crown set , bohy , sword/mace /axe 38 attaku+

Skille:60/60 lub jezeli chcecie po 7kgp/h to 70/70

Potrzebujecie z 10k na poczatek i fooda , bot ma macro zeby jadl brown mushromy
Nie zaznaczajcie w basic functions EAT FOOD.... poniewaz zbiera peanuty...Autorowi tego macro dziekuje , TO CHYBA NOVEMBER xd
a wiec dziekuje za uwage i milego grania xd NARA i dajcie reputa xd

Nastepny skrpyt to Dragony yalahar Dla rp 100%afk
Potrzebujesz 60 lvl
Refiler:120 mana potionow
Depositer:Jezeli 100capa
Exp/H:50-100k/h
eq:pall arm,bohy,p ammy,plate legi,dragon shield,warrior helmet i 10k na poczatek i tyle
Mam pytanie dlaczego jak uruchamiam bota na dragonach w yalahar to ciagle mi wyskakuje zmiana outfitu . prosze o pomoc, z gory dziekuje .
Mounta próboje ustawić bot.
wylacz sobie macro z mountem !!!! i bedzie dzialalo elegancko wszystko
ogarna bys skrypta dragi yala dla edka, bez cave z hydra i ss?
moge
zrobic

DAWAJCIE SKRYPTY JAKIE CHCECIE TO DO JUTRA ZROBIE!!!!
Mutated humany Z MUTATED RATAMI DODANY
Uzywa Utury
65+lvl
skille :75+
eq:wezcie ze soba lepsze eq takie jak:dsm,zao legi,bohy,zao helmet,sword/club /mace 60+ i demon shield
exp 60-100k/h
5-8gp/h
Cyce mistrock dla druida dodane
30+
magic lvl 35+
eqConfusedpirit cloack,dragon shield,hotm,tera rod,plate legs,scarf + 30k w kasie na poczatek....
exp:40-60k/h bez premki
analogicznie z premka bedzie to okolo od 60-90k/h
kasa:nie wiem sam.... duzo to wam nie zleci 2k/h kasy to max!
Witam

Czy dałbyś radę zrobić skrypt dla EK 30lvl, larvy obojętnie gdzie, na kasę 100%afk? Tak żeby waste'u nie było.
spoko w srode dodam bo mam nauke teraz ok?
dodaj sobie w 1 poscie tego skrypta na cyce bo nikt nie bedzie widziec Big Grin
e tam xd
NA 101 EK FULL EQ + softy etc , coś na dobry exp
ok dawajcie propozycje do osrody zrobie
-1,-2 Dark Catedral dla knighta. D + R
Siemka mam pytanko zrobil byś skrypta 101% afk
Ma 3bp (glowny, na kase , na rare loot)
Refiler:120 strong mana potionow
Depositer:Jezeli 50capa (itemty rare zostawia w depo w bp)
Bank jak w banku nie ma na manasy to logout
Je food z zabitych mosnterów
auto leczenie wedlług twojego uznania
na ice golemy, crystal spidery i wyverny dla 80 MS na svargrond? zaplace za niego pisz na priv. Ważne
(11-04-2012, 09:32 PM)oskar1110 Wrote: [ -> ]spoko w srode dodam bo mam nauke teraz ok?

Miazga! Smile Na zachętę dam rep+ Smile Czekam na skrypta Smile

btw, chciałbym aby postać normalnie składała kasę do banku, itemy do dp, na 5 bp na kase, zjada fooda z zabitych mobów...myślę że taki standard Smile Jak np skrypt od "Dexter" dla EK 100%afk, darashia roty north ;]
Siema. Szczerze, według mnie najbardziej przydatny i najbardziej poszukiwany przez graczy byłby skrypt na Water Elementale PH 100%AFK dla magów. Tak, więc to jest moja propozycja skryptu, pomógłbyś wielu userom tego forum ;p. Również, dragi darashia/yalahar/edron dla MS/ED by się przydały Smile.
wez zrob na watery full afk plx XD
Prosze o TAKIE SAME WPT JAK DLA EK NA MUTATED HUMANY, TYLKO ZEBY JESZCZE DOKUPYWAL ROYAL SPEARY Smile
Pozdrawiam.
Pages: 1 2