BBot - The best bot of the world

Full Version: Update Tibia 8.11.2012r
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam. Dzisiaj a dokładniej przed chwilą wyszła nowa wersja Tibii , mam pytanie kiedy zostanie wydany bot do tej wersji ?
tez mnie to bardzo interesuje Tongue
No właśnie. Ja płace i ja wymagam!
nowa wersja tibi i stare pytanie... porażka.

bbot bedzie jak zrobia czyli do 3 dni by był juz stabilny.
i co ? i teraz 3 dni czekać a te 3 dni licencji ktoś zwróci ? Nie.! Nie interesuje mnie to że kosztuje grosze ale jednak płace za to jakieś pieniądze...

żeby to było darmowe to okej .
Jeśli Ci się nie podoba to nie płać i nie używaj.
Nie każdy tak jak Ty ma całe popołudnie wolne jak tylko z gimbazy wróci Wink
Pozdro
z gimbazy wróci buhahh po pierwsze to gimnazjum skonczyłem 2 lata temu i uczę się zaczonie w klasie maturalnej ; ) więc zamkni mordke i idź lekcje odrabiać


GIMBUS - zwrot najcześciej używany przez uczniów I klas ponad gimnazjalnych.

Pozdro.
Smile) niesamowite ja jestem w 3 tech,a osoba ktora do Ciebie pisała w 4.
straszne to najpierw się zastanów kogo nazywasz gimbusem .
ja wczoraj kupilem licencje i juz musze czekac na nowa wersje :/ fuck xd
Trudno , głupi polacy , jak wam tak szkoda ZŁ , to pay using AMERICAN DOLARS ; > .
A nie się obrażacie że płace i wymagam , tu u nas w polsce za takie słowa to tylko w ryj możesz dostać ; ) .
mi nie szkoda tylko płacić za coś czego nie ma .... a w ryj to możesz dostać jak ktos zapłaci a tego nie zrobisz Wink
@Slimek
Wyszedl taki z podstawówki i odrazu pan świata, cały świat jego... Za 2-3h będzie bot.
o nnie mówisz ?Big Grin
"to pay using AMERICAN DOLARS ; > .
A nie się obrażacie że płace i wymagam , tu u nas w polsce za takie słowa to tylko w ryj możesz dostać ; ) . "
Głupi gruby amerykański polak który opuścił kraj , a żebyś tam zdechł ...
jest bbot wer 7.6
Przypominam że bbot jest też pod inne wersje czyli teoretycznie używa się go też na OTS czyli cały czas można go używać choć 3/4 używa elf bot na OTS więc nie szczekajcie tak -.-
Widzę często padało słowo gimbus a niektórzy niekoniecznie wiedzą co ono oznacza więc tłumaczę (Gimbus to autobus który wozi dzieci "gimnazjalistów" do szkół) Mam nadzieję że pomogłem Smile
(11-08-2012, 01:46 PM)Slimek Wrote: [ -> ]i co ? i teraz 3 dni czekać a te 3 dni licencji ktoś zwróci ? Nie.! Nie interesuje mnie to że kosztuje grosze ale jednak płace za to jakieś pieniądze...

żeby to było darmowe to okej .

chyba jebany idioto kazdy bot musi miec czas na zaktualizowanie :O jebany pajac , chcesz czekac 10min? uzywaj Tibi auto