BBot - The best bot of the world

Full Version: Pytanie,Problem,Porada?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witajcie,otóż dzisiaj kupiłem Bbota (uważajcie za newbie) i mam parę pytań jak to zawsze...

a) Pierwszą rzeczą są odznaczające się targety bot zaznaczy/następnie odznaczy i zaznaczy, to normalne czy problem z botem aktualnie?
b) Drugą sprawą z mojej strony jest skillowanie,gdyż ustawiam trenowanie na dwarfach ustawiam jednego dwarfa za "matkę" a bot i tak ją atakuje (nie ważne że target się odznacza i zaznacza cały czas) o co chodzi? jak to hmm... ustawić ? żeby jeden dwarf ciągle stał a bił tylko te co przyjdą same ?

Dzięki wielkie z góry za odpowiedzi pozdrowionka.
b)Zaznacz slime train.

a)aktualny problem, wszystkich to wkurwia
z targetami jest to bug, niedlugo powinien byc update fixujący to, co do trenowania niestety nie wime, ale prawdopodobnie także,
jeszcze jedna sprawa, nie pisz "żeczą" bo to aż razi w oczy, ja sam popełniam błędy ortograficzne, ale ten?... masakra;p;p
Dzięki,ale z tym slime train nic nie pomaga i tak bije matkę :/ Na kiedy planowany fix na jutro ?
Pójdzie rep za dobre chęci Smile
Na noc, a sproboj zrobić tak:
W tej tabelce tylko matke zaznacz, a potem na dole w slime train daj 1sqm i potem zaznacz to
No nic dobra dzięki spróbuję Smile jak coś będę jeszczę pisać pozdrowionka Wink