BBot - The best bot of the world

Full Version: Pvp-Skillowanie spokojne
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Znacie jakąś dobrą miejscówke do skillowania na świecie pvp wszędzie mam spalone miejscówki które znam i mnie zabijają :(
Jak masz hunta niema rady ludzie posiadają exive i znajdą cię chyba że bd expić tak cwanie jak na servach non pvp na mad sheepach
Ja nie chce expić skilluje na mad sheepie chce tylko miejscówke do skillowania bezprzypałową a hunta nie mam mam 12 lvl nikogo nie zabiłem jeszcze ;d i w mieście sie nie pokazuje nawet
To co zna ktoś tak owa miejscowke gdzie nikt nie chodzi pod ziemia albo gdzies? facc
chcesz miejscówe z 2 potworkami zeby Ci shielding szedł ? Big Grin
Może być jeden monster bo przywoluje sobie na miejscu spellwandem mad sheepa Smile
ok, podeśle Ci screeny na pw wieczorem Smile albo jutro zobaczę jak będzie z czasem
Zna ktoś bezprzypałową miejsicowke do skillowania na faccu pisac !!! Repu poleci za dobre miejsce
bezpieczne miejsce to ghostland na carlin. tam jest slim. idziesz w prawo dół na sam koniec. tam masz 2sqm zeby cie bily 2slimy.