BBot - The best bot of the world

Full Version: Ważne Ogarnięci Sprawdzać !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Mam Prośbę czy mógłby Ktoś zrobić Tu Listę skryptów gdzie jest profit dla EK i od lvl ? Myślę że wielu się to przyda również mi , nagradzam Reputacją !
mysle ze mozesz w bocie nacisnac download scripts i tam pewnie znajdziesz cos dla siebie, jesli nie pozostaje samemu zrobic skrypt (Dobrze zjarzec na forum do poradnikow fullafk100% )
tak ale mi chodzi o taka ładna listę jeśli może Ktoś zrobić ?
jakbys napisał jakiś lvl konkretny to moze by ci ludzie napisali, a tak to powodzenia Big Grin
Tutaj Leniów się nie toleruje Wink
Są skrypty ale wszystkie oklepane , nie ma innych ciekawych miejsc takich dla 100 lvl :/ wszystko kreci sie koło 50-70 lvl EK ED ... Rotwormy , Dragony ,Cyklopy I Nightstalkery , Mutanted Humany a coś nowego ? żeby zarobić lub coś ?
Chodzi mi o listę np
EK
10-20 LVL
20-40 LVL
40-50 LVL (profit:?)
ITD ?
Ja z forum to nie mam ani jednego skryptu robię swoje bo jest to banalne ponieważ wszystko jest tutaj na forum opisane... Najlepiej to zrób swoje skrypty... przecież to jest tak banalnie proste. Wszystko masz na Forum jak zrobić full afk, killer, healing etc. Myślisz że ktoś ci poda wszystko na tacy? Da linka sobie ściągniesz i będziesz się cieszył dobrym profitem? Nie to tak nie działa. Trzeba jednak troszke ruszyć dupkę i poszukać lub samemu robić. dziękuje.
W moim przypadku nie da rady nacisnąć przycisku "Download Scripts" bo nic się nie dzieje..
A dobrym pomysłem jest zrobić duży spis skryptów i wpt gdzie każdy będzie wrzucał swoje skrypty.
Przepraszam za refresh