BBot - The best bot of the world

Full Version: Ban/Delate? co i jak...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
do pewnego czasu myslalem ze za bota jest odrazu delate wiec czemu ja dostalem bana na 7 dni tylko a bot byl wykryty automatycznie ludzie mowia ze niby delate za to ?a ja bana dostalem tylko ;p '"Very Severe using unofficial software to play 7 days (active)" nie ma chyba dokladnych info na offical page tibi co do konkretnej kary za zlamanie tibia rules wiec wolalem zapytac tutaj dzieki z gory za info Smile
Zaraz po zalogowaniu sie na swoje konto na tibia.com masz wyraznie napisane:

This account has been banished from Tibia because of repeated lesser rule violations or a single very severe rule violation. The account will be deleted.

Nastepnie klikajac w "Manage Account" na samym dole masz wykaz wszystkich twoich przewinien (Rule Violation Record)

w ktorym znowu masz napisane na czerwono:

This account has been banished from Tibia because of repeated lesser rule violations or a single very severe rule violation. The account will be deleted.
dostales bana za bbota?
ta na 7 dni az dziwne xd bo myslalem ze delate
za 7 dni to konto przestanie istniec xD
dziwne, a podobno nie wykrywalny bot, moze zaznaczales jakies opcje niedozwolone
(12-20-2012, 01:29 PM)Kajtek Wrote: [ -> ]za 7 dni to konto przestanie istniec xD

To raczej jakis troll, bo nie wierze, ze mozna byc az tak glupim.
mozliwe xD
mam identyczną sytuacje co romecik tylko że ja tego programu uzywałem tylko do leczenia Big Grin weżcie nawet nie osłabiajcie że za taką głupote delete od razu Smile bo to byłby jeden wielki śmiech dla twórców gry. Gram od jakis 4 lat jakiś nielegalny program i premium zawsze jest (troche im biznes nakręcam ;] ) ta gra nie bedzie istnieć bez botów mc bo bez tego jest beznadziejna Smile
co za ludzie zapytac o cos i juz od trolli wyzywaja..

a co do tych opcji nic nie zaznaczalem z [!]
wy macie bany za bbota a ja nob knightem bocie na tibi auto i niemam zadnego bana ani nic ;D pozdro xD
(12-21-2012, 01:44 PM)Protektor Wrote: [ -> ]wy macie bany za bbota a ja nob knightem bocie na tibi auto i niemam zadnego bana ani nic ;D pozdro xD

pozdro, an ta wybocilem 60 kine po czym poszło w dupe z 3 kk ;d
nie wiem moze powodem delate bylo to ze przez 2 dni wiekszosc czasu stalem przy npc bo mi sie skrypt zacial przy sellaniu xd
(12-21-2012, 02:07 PM)romecik Wrote: [ -> ]nie wiem moze powodem delate bylo to ze przez 2 dni wiekszosc czasu stalem przy npc bo mi sie skrypt zacial przy sellaniu xd

o, czyli w koncu sobie uswiadomiles, ze dostales delete'a a nie bana na 7 dni?
czy czekales az usuna konto, aby w koncu to zrozumiec?
poprostu zle przeczytalem..
czasami dostaje sie bana tylko na 30 dni tzw ostrzegawczego ale to tylko do 40 lvla dziala jak masz 41 + i ci wykryja to od razu kasacja Big Grin
(12-22-2012, 07:25 PM)Allmighty Wrote: [ -> ]czasami dostaje sie bana tylko na 30 dni tzw ostrzegawczego ale to tylko do 40 lvla dziala jak masz 41 + i ci wykryja to od razu kasacja Big Grin

a to ciekawe Smile nie wiem skad masz takie info,ale ja chce mojego 10 knighta !!! juz był prawie wyskilowany !Smile
(12-22-2012, 07:58 PM)Kajtek Wrote: [ -> ]
(12-22-2012, 07:25 PM)Allmighty Wrote: [ -> ]czasami dostaje sie bana tylko na 30 dni tzw ostrzegawczego ale to tylko do 40 lvla dziala jak masz 41 + i ci wykryja to od razu kasacja Big Grin

a to ciekawe Smile nie wiem skad masz takie info,ale ja chce mojego 10 knighta !!! juz był prawie wyskilowany !Smile

Z palca wyssane, badz od kolegow uslyszane.
reasumując, czy za bocenie jest delete "z miejsca" czy może najpierw ban np: 30-dniowy. Jeśli ban, to od czego to zależy?
na tibi auto dostawałem takie bany na tych poniżej 40 lvla ostrzegawcze , więc sam jesteś wyssany .
Pages: 1 2