BBot - The best bot of the world

Full Version: Trenowanie mlvla
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Siema wie ktoś jak na pvp ćwiczyć bezpiecznie mlvl? najlepiej gdzieś nad wodą np,żeby jak ktoś idzie albo włacza pk to wchodzi do pz np na vega
moze gdzies w carlin
Jak to ustawić ;> dokladniej bo szukam tego player on screen i nima nie widze
Wie ktoś jak ustawić ,że jak widzi playera na ekranie wchodzi 1 sqm do pz
jak stoisz kratke od sqm to zrob macro by poruszał się tak by do niego wszedł Self.moveX

potem w protectorze, pk on screen i wybierz macro ktore zrobiles.
Napisałbyś to dokładniej jak to zrobić bo ja nie ogarniam krok po kroku prosze;d
Jak w protectorze wybrać te macro bo nie ogarniam
Zrobiłem tak i jak wchodzę drugim harem na ekran to nie wchodzi do pz ;<

Jak to zrobić powie wkońcu ktoś dokładniej bo zrobiłem wszystko i nie wchodzi tylko wiadomość sie pojawia ,że gracz jest na ekranie

Jak to zrobić powie wkońcu ktoś dokładniej bo zrobiłem wszystko i nie wchodzi tylko wiadomość sie pojawia ,że gracz jest na ekranie
Zrobiłem dokładnie tak ja powiedziałeś Self.Move[s] czyli ma iśc w dol dałem active zrobiłem w procetrze player on screen i dodałem dałem active wyszłem swoim harem na ekran i stoji dalej ;<
O tak działa Self.MoveS() ale co zrobić tera ,że jak zniknie gracz z ekranu to wychodzi znów przed pz
Nie działa tak biega 1 sqm w gore 1 sqm w dol
Tak samo biega kratka w góre i dół kurde chyba sobie dzisaj na noc nie puszcze na mlvl ;l
na antice wszedzie ktos jest niestety Sad gdzie bym nie poszedl zawsze mnie znajda
kurwa idz na folde zablokuj wejscie parclami i wilkami czy cos i wyjebane... jak nikt nie jest na wyspie to nie padniesz.

Chyba na foldzie tak sie dalo.

p.s.
ide na film bo przez gobliny stracilem az godz... Big Grin
Wie ktoś wkońcu jak ustawić poprawnie player on screen? jak grasz na ekranie 1 sqm do tylu jak nikogo nie ma do przodu ??? prosze pomocy za pomoc repucik -->
Idz pan w chuj... napisalem ci co masz zrobic ale jak sie kurwa robi 20 tematow to co sie dziwic?
zrobiłem tak i chodzi mi w góre i dól ciągle ;<
http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=7838

Zrob to co ja piaalem nie to co s moker
Ja coś w tym co powiedziałeś mam zmieniać czy coś bo nie ogarniam jakbym niezrobił to robie cos żle ;< a tak ogółem za to ,że mi pomagasz masz juz reputa
Stajesz kratke przed pz !. Robisz 2 macra:

1 macro:
1000 {N} Creatures.PlayersOnRange(4)<=1 Status.InPZ()==1 Self.MoveN()
jest odpowiedzialne w jakiej odleglości postać może stać ustawione było 4 sqm daj 9 to chyba najwieksza dopuszczalna licza ?
2 macro:
0 {S} Self.MoveS() (ważne by nie było czasu)


potem w protector : kind wybierasz: Attack by player/ player on screen (jak wolisz) i wybierasz macro S.

aktywacja macra i protectora !!
Teraz Juz robisz tak jak jest podane u mnie to dziala... wiecej nie bede na to tracic czasu.
psotek pozdrawia !
Pages: 1 2