BBot - The best bot of the world

Full Version: Wykrywalność, a leczenie?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam

Zakupiłem bbota i mam następujące pytanie.

Czy ten bot jest wykrywalny jeżeli tak to przez jakie funkcje,
i czy jeżeli używam SAMEGO LECZENIA i MANASOWANIE, niczego więcej to jest mniejsze prawdopodobieństwo lub żadne że mnie wykryją ?


PS. czemu jak expie i tak z niczego jak piszę np. do kogoś to mi się bot otwiera ?
Ja uzywam bota 3 miesiące tylko na leczenie i zbieranie golda i jak narazie jest ok ;d
A na noobach stawiam full afk Smile
jest jakas mozliwosc,ze bedzie ban lecz czym się równa 1 % do 99 % którzy bocą bez bana xd
(01-15-2013, 01:17 PM)Kajtek Wrote: [ -> ]jest jakas mozliwosc,ze bedzie ban lecz czym się równa 1 % do 99 % którzy bocą bez bana xd

nie zrozumiałem za bardzo.

tak na marginesie czemu jak expie to ni stąd ni z niewiadomo czego mi się bot pokazuje i jakies funkcje ;/?
Czyli 1 % to jest wykrywalność.
Nie wiadomo czy dostaniesz bania czy nie.
Ja wiem,ze moi znajomi boca tym botem i jeszcze nikt nie dostal bana.
;p
(01-15-2013, 03:06 PM)asusek Wrote: [ -> ]Czyli 1 % to jest wykrywalność.
Nie wiadomo czy dostaniesz bania czy nie.
Ja wiem,ze moi znajomi boca tym botem i jeszcze nikt nie dostal bana.
;p

tak na marginesie czemu jak expie to ni stąd ni z niewiadomo czego mi się bot pokazuje i jakies funkcje ;/?
nie mam pojecia xd ss'a zrob
uwazajcie lepiej, moj ziomek dostal dzisiaj deleted za bbota.
400k, softy, i 90 dni pacc + full eq; d
no ja tez dzis zarobilem : 181ms, 103ms, 94rp, 76ed, 3.5kk, full sety dla maga, w chuj questow zrobionych itd itd... Smile)
tak to jest jak ma sie sporo charow na 1 koncie xD
Ja na szczescie jeszcze bana za BBota nie dostalem, (a boce na nim okolo 3mies.) i mam nadzieje ze tak zostanie Smile
@OFFTOP:ja z bbota korzystam od 6-7miesięcy i bana nie było Wink
@THREAD: Nikt nie wie jak działa ten cały "anti-bot" system i na jakich podstawach stwierdza, że dana postać boci. Osobiście uważam, że trzeba potrafić bocić tzn - raz dziennie pójść gdzieś ręcznie na 30min poexpić, pisać z kimś etc, etc. Uważam,że zależy to też od skryptów Wink
(01-20-2013, 05:15 PM)devas Wrote: [ -> ]@OFFTOP:ja z bbota korzystam od 6-7miesięcy i bana nie było Wink
@THREAD: Nikt nie wie jak działa ten cały "anti-bot" system i na jakich podstawach stwierdza, że dana postać boci. Osobiście uważam, że trzeba potrafić bocić tzn - raz dziennie pójść gdzieś ręcznie na 30min poexpić, pisać z kimś etc, etc. Uważam,że zależy to też od skryptów Wink

raz dziennie gdzieś isc ?Big Grin a jak masz 10 charów codziennie puszczanych ?