BBot - The best bot of the world

Full Version: Corymy
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Potrzebuje macro zeby postac poszła kratke w danym kierunku.. nie wiem czy to przez te dziewne dziury na cormyach czy co ale bot zawsze sie zacina jak ma wejsc w nia. Staje obok, a na cavebocie pisze że już pietro nizej jest... z góry wielkie dzięki !
magia świąt Big Grin zrob macro bez czasu o danych : Self.moveX X- kierunek gdzie ma isc.

potem dodajesz to w cavebocie/
Nawet macro nie pomogło. Postać wchodzi do dziury ale wychodzi spowrotem i znowu wchodzi.. Ktoś wię w czym twki problem??
pewnie w tym,ze nie dodales fixed pointa badz po zejsciu zrobil ci sie point za macrem (na tym samym pietrze) ktorego nie powinno byc.
sprawdzałem dokładnie wszystko jest tak jak powinno.. nawet robiłem fixed pointa na dziurze ale efekt ten sam ;<
lol xd ja tam robilem skrypta to dziala lecz czasem potrafi sie zgubic, Teraz jest wersja 8.5 mozesz testowac
ok dzięki za pomoc Wink może to wina mojej rakiety.. 1ghz pocek xD a mam jeszcze jedno pytanko.. Da się ustawić żeby palek brał royal spear z dp? nie mam pacca i lipa..
nie bardzo Smile