BBot - The best bot of the world

Full Version: Scrypts level 8-100 for knights by botek2477
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Witam. Przedstawiam wam moje skrypty dla knighta. Wbiłem na nich 100 level w 2 miesiące (zarobiłem na pełne eq + na premium scrolla po pierwszych 30 dniach).



Hello. There are my scripts for knight. I level up from level 8 to level 100 in 2 months (full eq + premium scroll after 30 days)

Scrypty/Scripts:

Swamp Trolle w Port Hope (8lvl+) / Swamp Trolls in Port Hope (8lvl+)
[attachment=939]

Swamp Trolle w Venore (8lvl+) / Swamp Troll in Venore (8lvl+)
[attachment=938]

Rotwormy + Tarantule w Liberty Bay (15lvl+) / Rotworms + Tarantuls in Liberty Bay (15lvl+)
[attachment=940]

Żółwie na Fenrock (yalahar) (30lvl+) / Tortoises + crocodiles on Fencrock (30lvl+)
[attachment=937]

Żółwie na Lagunie (wymagany dostęp do wyspy) (30lvl+) / Tortoises on Laguna (need access to Laguna) (30lvl+)
[attachment=936]

Mutated humany yalahar cały cave oprócz skały na +1 prowadzącej bo bog raiderow (45lvl+) / Mutated Humans in Yalahar all cave without rock +1 (45lvl+)
[attachment=942]

Żółwie na Lagunie (wymagany dostęp do wyspy) (50lvl+) / Tortoises on Laguna (50lvl+)
[attachment=941]

Mutated humany yalahar razem ze skałą na +1 (55lvl+) / Mutated Humans in Yalahar with rock +1 (55lvl+)
[attachment=943]

Piraty Liberty Bay (70lvl+) / Pirates in Liberty Bay (Need access to Nargor) (70lvl+)
[attachment=944]

Piraty Yalahar (80lvl+) / Pirates Yalahar (80lvl+)
[attachment=945]

Corymy Carlin (80lvl+) / Coryms Carlin (80lvl+)
[attachment=946]

Wszystkie skrypty są 101% afk. Podoba się ? Daj reputa Smile



All scrypts are 101% afk. Please give me reput if u like that scripts Smile
i will test swamp venore Smile
Dałoby radę przerobić te wpt na zolwie laguna pod rp? Big Grin
(01-30-2013, 09:34 PM)bnagdz Wrote: [ -> ]Dałoby radę przerobić te wpt na zolwie laguna pod rp? Big Grin

wejdź w killera i tam sobie gdzieś spisz czy coś nazwy potworków dodane , usuń je z killera, a później dodaj od nowa tylko w "distance" podaj bodajże 3. to na 3 sqm ci będzie się trzymać od potwora atakowanego Smile tylko trzeba by jeszcze fullchecka zrobić ,że mniej niż ileś rs to refiler i waypointy doprowadzić do sklepu z bronią po kupowanie rs Big Grin ja obecnie palka mam na za małym poziomie i nie miałbym nawet jak przetestować Sad pobaw się Smile dla chcącego nic trudnego Smile
swampy jak kazdy zacina sie na mostkach ;c
(01-30-2013, 09:49 PM)botek2477 Wrote: [ -> ]
(01-30-2013, 09:34 PM)bnagdz Wrote: [ -> ]Dałoby radę przerobić te wpt na zolwie laguna pod rp? Big Grin

wejdź w killera i tam sobie gdzieś spisz czy coś nazwy potworków dodane , usuń je z killera, a później dodaj od nowa tylko w "distance" podaj bodajże 3. to na 3 sqm ci będzie się trzymać od potwora atakowanego Smile tylko trzeba by jeszcze fullchecka zrobić ,że mniej niż ileś rs to refiler i waypointy doprowadzić do sklepu z bronią po kupowanie rs Big Grin ja obecnie palka mam na za małym poziomie i nie miałbym nawet jak przetestować Sad pobaw się Smile dla chcącego nic trudnego Smile

No wlasnie problem w tym, że mam od kilku dni bota i nie ogarniam jeszcze za bardzo, distance nie potrzebuje bo i tak nic mi nie bija Big Grin ale refiler z rsami bym potrzebowal. he
(01-30-2013, 09:52 PM)Zimovsky Wrote: [ -> ]swampy jak kazdy zacina sie na mostkach ;c

po prostu jest exp zrobiony "learn'em" mi to nie przeszkadzało więc nie poprawiałem. Wtedy też nie ogarniałem tak bota. Wystarczy tam gdzie się zacina usunąć pointa i dać tam fixed pointa oraz drugiego w prostej linii tak żeby wyszedł gdzieś w bok. powinno pomóc.
dam rade 55knightem z DSm, G legs, D helmet, mms, bohy na corymach? skile 73/69
(02-01-2013, 03:33 PM)gabala132 Wrote: [ -> ]dam rade 55knightem z DSm, G legs, D helmet, mms, bohy na corymach? skile 73/69

Nie ;]
a ma ktos full afk skrypt na deepling scouts? albo Autor tematu czy mogłbys zrobic takowy skrypt?
(02-01-2013, 05:01 PM)gabala132 Wrote: [ -> ]a ma ktos full afk skrypt na deepling scouts? albo Autor tematu czy mogłbys zrobic takowy skrypt?

sam chciałem tam bocic ale niestety na moim servie jest zalane i nawet nie mam możliwości kupić 200 węgli Sad
(01-30-2013, 09:52 PM)Zimovsky Wrote: [ -> ]swampy jak kazdy zacina sie na mostkach ;c

wystarczy odpowiednio zablokowac npc i po poblemie.... :] troche myslania i czlowiek sie gubi
(02-02-2013, 10:17 PM)Kajtek Wrote: [ -> ]
(01-30-2013, 09:52 PM)Zimovsky Wrote: [ -> ]swampy jak kazdy zacina sie na mostkach ;c

wystarczy odpowiednio zablokowac npc i po poblemie.... :] troche myslania i czlowiek sie gubi

ale jemu nie chodziło o npc tylko cave bot Big Grin na expie są mostki na które się przycina żeby wejść bo bot chodzi strzałkami i czasami próbuje wejść w przepaść np Big Grin
That many downloads but where are reputs ? Big Grin
ciekawy jestem gdzie tyle zarobiłeś na pacca i full eq po tych 30 dniach expie podobnie bo teraz piraty cisne ale ni chuja tyle kasy nie mam. może dopiero na corymach wejdzie kasa? zobaczymy
na moim servie pacc kosztowal 500k. teraz juz 700 ;o Sad. ale po 30 dniach mialem na scrolla i z eq dokladnie mialem zao helmet, zao legi , g arm , boh , mms i mystic Smile

Kasy najwiecej mialem z bota na swampach w port hope Big Grin za noc zbieral okolo 30-50 medicine pouch a sprzedawalem po 1k Smile
Witam mam pytanko czy da sie zmienic w skrypcie z mutated hummanami zeby postac kupowala 150 hp a nie 250 ??
świetny skrypt na mutated humany Tongue leci reput Wink
Hey,
thanks for those scripts Smile

what exp/h & gold/h did you get on your Tortoises on Laguna (lvl 50+)
(02-10-2013, 11:05 AM)Fisx Wrote: [ -> ]świetny skrypt na mutated humany Tongue leci reput Wink

Ta, taki świetny, że aż zgona zaliczył bot, nie leczył się chyba.
Pages: 1 2