BBot - The best bot of the world

Full Version: Macro, pisanie "cześć" gdy ktoś na ekranie.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Krzychu1204

Witam.

Moja prośba jest następująca: potrzebuje macro, że gdy ktoś będzie na ekranie to bot napisze raz "cześć". Skilluje na Mad Sheepie po 24h i raz na kilka dni zawsze ktoś mi wbije, zrobiłem protectora, dodałem macro, wpisywalem w macro 25000ms, 50000ms, odznaczałem i zaznaczałem tego ptaszka "Auto execute every" i jeżeli jest ktoś na ekranie to postać i tak co ok. 5 sekund wysyła "cześć" do tej pory, aż ktoś będzie na ekranie. I wtedy każdy bardzo łatwo, może stwierdzić, że korzystam z nielegalnego oprogramowania i wybijają mi wtedy Mad Sheepa. Bardzo prosiłbym o takie macro, że wysyła raz wiadomość o treści "cześć".

Bardzo prosiłbym o waszą pomoc, mam nadzieje że kiedyś ja też wam się jakoś odwdzięcze.

Dziękuje, pozdrawiam =)

REFRESH POMOCY! =(
w macro nie dawaj auto wykonywania tylko w protektorze ustaw player on screen zeby to macro wykonywal Smile
;pp tylko protector tez dziala co jakis czas wiec regularnie bedzie pisac co np 20 sec ?
wydaje mi sie ze jesli ustawi skrypt zeby sie wykonywal co 0 sekund (zeby sam sie automatycznie nie wykonywal) to bedzie dobrze Wink