BBot - The best bot of the world

Full Version: czego kurwa bbot mi nie lazi po wpt?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
witam robie kurwa 1h wpt ladnie ciesze sie po tej 1h stawiam wkoncu i nagle mi kurwa stoi w jednym miejscu ? ... Juz jestem tym zmeczony kurwa ze stawiam i ciagle trace czas tylko bo mi sie bbot zatnie nagle zrobilem kurwa juz wiele skryptow i na kazdym cos mi bot odpierdala nagle staje i nic nie robi... pomozcie mi dam reputa bo jak nie to tylko bede mial odpowiedz zeby nie kupywac kolejny raz tego bota
Po 1. za dużo przekleństw.
Po 2. samo to, że robisz 1h waypointy i że ci nie działają, nic nam nie mówi i nie wiemy w czym tkwi problem - opisz go bardziej.
Po 3. szantażem nic tu nie zdziałasz ;]
Tak jak napisal kolega wyzej - nam nie zalezy na tym, zebys tego bota kupowal. My na tym nie zarabiamy - tylko i wylacznie tworca.

Przeczytaj uwaznie tutoriale i postepuj zgodnie z nimi. Na poczatku uzywania bota wiekszosc miala mniejsze lub wieksze problemy.
Botuje pare lat i zawsze gdzies znajdowałem problem zacinania sie/lub innych problemow. Musisz jedynie zrozumieć jak dany bot działa. W tym przypadku jest to Bbot. Musisz się z nim obyć Smile i zrozumiec a przede wszystkim "zaprzyjaźnić się".