BBot - The best bot of the world

Full Version: PROBLEM Z SIO W BBOCIE
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Gram na pewnym ots shadow~. Uzywam wlasnei bbota ustawilem tam sio na 15 osob z gildi. Sprawdzialem sio na pojedynczych osobach wszystko dzialalo bo bot siochal 1 osobe jak podchodzila. Gdy zaczelo sie battle to bot ani razu nie uzyl na eka/rp z listy sio :< Nie wiem co jest ale jest to kluczowy problem bo coraz wiecej jest server na tibie 9.8~ i tam glownie sie bije i dlatego kluczowe rzeczy jak sio itd sa niezbedne. Prosze o poprawienie tego sio aby dzialalo poprawnie i siochalo. I nie mowcie ze zle ustawiam bo robilem to na milion sposob i on siochal ale tylko ta 1 osobe co testowalem a na battle w ogole.
KTOS ODPISZE ALBO TO NAPRAWI BO CZEKAM NA TO CHYBA DOBRYCH PARU MIESIECY. Zarobicie na tym z tego powodu ze wiecej otsow jest po 9.8~ i ludzie kupia dobrego taniego bota.
zarobi tylko mega Smile napisze mu o tym.

zrob ss'a z ustawieniamy bym nie musial sie rozpisywac.
Dzieki bo jak wiadomo tibia przechodzi powoli z 8.6 na 9.8 wiec tutaj bedzie duzy popyt na boty dobre do wojny/bota a sio to jedna z podstawowych opcji a jest z nia taka lipa Smile
no ale tego ss'a zrob by nie bylo pisania,ze zle ustawiasz czy cos.... ehhh
Nawet pomijajac mojego ss'a masz tutaj 2 temat mojego kolegi ze screen ustawien i bylo wszystko ok i ma ten sam problem co ja.

Ale jak bedzie to konieczne to moge zrobic.
aha mam go znalesc teraz na forum ?;o
Juz robie a i w tym screenie mam ustawione jak widac sio na 90% nicki sa juz wpisane wczesniej a hp ustawilem 10 i mane 10 bo chcialem by siohal caly czas probowalem takze na np moje hp i mane i jest to samo bo w sumie co to ma do rzeczy a ja chce by siohal caly czas nie patrzac na moja mane i hp dlatego tak nisko .. Ale to chyba nic trudnego ustawienie wpisac nick wybracz spell wpisac exura sio "nick osob/ wybrac % przy ilu ma sio potem ustawic przy ilu hp i many swojej ma uzyc tego sio no prosze cie ale masz screen.

http://speedy.sh/bVhJH/bbbot-dobry.bmp
[Image: bbbot-dobry.bmp]


p.s.

zgloszone...
Ciesze sie.
reptera.net
BumP. I widze na zgloszeniu pozostalo bo nic sie nie zmieni :< szkoda bo platny powinien byc dobry a ten darmowy gorszy a dziala to zupelnie w 2 strone.
Natomiast mój problem jest troche inny i chyba rozumiem o co chodzi koledze wyżej.
Problem polega na tym ze BBot nie leczy osoby będącej za "czymś"... już wyjaśniam:
jeśli jest masa osób przede mną i nie mam tak jakby "pustej drogi" dojścia do osoby która leczę (nie ma wolnej przestrzeni) bot nie leczy, normalnie manualnie nie ma żadnych ograniczeń, jednak bot uznaje tak jakby była ściana czy coś. To samo miałem na deeplingach z kolegami, korytarz o szerkości 1 SQM, i zaczyna sie poszerzać i jest z boku ściana i kolega stanął na ostatniej kratce (gdzie jescze jest 1SQM) i polewej miał ściane od innej budowli - co nie zmienia faktu ze knight stał przed nim (w jeden lini) a ja za kolegą RP, czyli wygladał to tak
ED > RP > EK = i to wszystko w jednej lini o szerokości 1SQM, i już EK nie leczyło, dlatego, że na przeszkodzie stał mi ten "RP", który szczerze mówiąc kiedy lecze manualnie nie ma wpływu, no ale stojąc blokue droge do leczenia botowi i to jest cały problem SIO w BBocie, jakbyście to rozwiązali, byłbym wdzięczny.

+Dodam, że jak RP sie usunie z drogi to łapie i leczy. Tak samo mając włączone battle jak i wyłączone < nie ma róznicy nawet jeśli battle ma jakieś znaczenie.
przeciez jesli to naprawi to nie licz,ze to bedzie juz teraz.... czekac na nowa wersje bbota. Nie tylko ty czekasz az zostana naprawione jakies bugi.