BBot - The best bot of the world

Full Version: Problem z plecakiem - nie otwiera sie kolejny
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Siemanko , dopiero co zacząłem zabawe z bbotem . Otóż , gdy boce no humanach , leci dużo kasy i tutaj pojawia sie problem , ponieważ zaznaczam w loterze ,,gold coins,, aby ładował do plecaka ,,x,, . Gdy owy zapełni się , bot juz nie zabiera pieniędzy .

Chciałbym , abyście poradzili mi , co z tym fantem zrobić , czyli zeby bot po zapełnieniu plecaka ,,x,, otworzył kolejny , w sumie obojętnie który i ładował kase tam , gdzie jest miejsce , aź skończy się miejsce w każdym plecaku .

W opcjach mam zaznaczone otwierania plecaka Smile
w placak X wloz kolejny plecak Y Smile

mozesz zaznaczyc rowniez opje open bp w basic functions
czyli cały lot mam zaznaczy co pierwszego plecaka , a w nim mam miec wszystkie inne, po kolei , pierwszy w nim drugi , w drugi trzeci itp?
ehh Smile main bp lepiej nie ruszac jesli chcesz tam dac gp. w 1 plecak polecam dawac itemy ktore sie lacza w twoim przypadku mutated flesh.

w main bp dajesz plecak X do niego Y, do Y wkladasz Z itd itp .
(02-15-2013, 02:41 PM)Kajtek Wrote: [ -> ]ehh Smile main bp lepiej nie ruszac jesli chcesz tam dac gp. w 1 plecak polecam dawac itemy ktore sie lacza w twoim przypadku mutated flesh.

w main bp dajesz plecak X do niego Y, do Y wkladasz Z itd itp .

Kurde nie działa, może wytłumacz mi to raz jeszcze :Smile ja zrozumiałem tak :

Main bp , czyli ten co jest w oknie eq na górze , w nim powinien być np inny plecak , do którego wkładam np : fleshe , natomiast powinien w main znajdowac sie jeszcze jeden , w którym będą 3 jeszcze inne ( np trzy ) i ten pierwszy zaznaczyć jako do kasy ?
omg xd

main bp to ten z eq(na mutated flesh), prawda ??? do niego wkladasz bp (na kase) i do tego na kase wkladasz kolejny Smile itd itp. kurwa no nie wiem czego tutaj nie rozumiesz xd
no ok , widzisz teraz gicik majonezik , wszystko śmiga , przynajmniej otwiera kolejny bp z main i wrzuca tam all Smile ok , repsik !