BBot - The best bot of the world

Full Version: skrypty dla high lvl ek
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
postanowilem bocic swoim mainem lvl w przedziale 200-250 ek niestety eq nie jest najlepsze. mam problem z ustawieniem healingu i macro, bo w sumie na wyrmach powinienem miec sam profit, a profit mialem tylko po sprzedaniu wyrm scales. macro, ktore mialem ustawione to utura gran gdy hp <75 a healing - exura ico gdy hp <74. manaski od 50% many do 51% i nic wiecej. niestety bot zawsze gdy wracal nie bylo go stac na kolejna porcje manasow. macie jakies pomysly gdzie moglbym sie odkuc i jak ustawic heale, macro pod takiego eka? najlepiej jakbyscie dolaczyli skrypty. na tych wyrmach z forum mialem tylko 60 wyrmow na godzine... biega po +1 po +2 juz niestety nie. takze prosilbym o jakis skrypt chociazby jeden gdzie moglbym odbic sie od dna tym ekiem.

na forum pewnego bota, czytałem, że gościu w 2 staminy zarobił 1.1kk czystej kasy na corymach, co o tym sądzicie? osobiście próbowałem tam bocić, ale za dużo osób było.
Tak, na corymach da się tyle zarobić Tongue
btw. zależy od eq;]
Myślę że powinieneś spróbować Caiman Killery na Zao lub Nightmary YalaharTongue
Nie masz kasy ; p?
Inwestuj w market ;]
hehe
nie mam, gram tak jakby po hacku, tak sie sklada, ze odzyskalem to konto, bo dawno nim nie gralem, mam tylko k seta fire sworda i dragon shielda..

moze sie znajdzie sponsor xd gram na asterze jakby ktos chcial mnie wesprzec ;p
Radze na corymach skrypcik łatwo zrobić
ale zes odsmazyl kotleta, zobacz date postu