BBot - The best bot of the world

Full Version: Zmiana na runy gdy gracz na ekranie help
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
witam boce na water elementalach i potrzebuje cos takiego ze jesli gracz jest na ekranie nie bije visow tylko runki heavy magic missile znalazlem takie cos tylko nie wiem jak to ustawic prosze o pomoc
Attacks Avoid PK (auto: 1500ms)
1500 {Attacks Avoid PK} playerS:=1 IDrune:=3158 Creatures.PlayersOnScreen()==!playerS! [OnplayerS] Self.Attacking()==1 Self.Mana>30 Self.Say(exori frigo) Exit {OnplayerS} Self.Attacking()==1 Target.Shoot(!IDrune!) Exit
pewnie dlatego ze tutaj masz wpisane id icicle, a ty chcesz hmm'a wpisz id hmma i zobacz czy dziala.
(02-16-2013, 09:09 PM)Kajtek Wrote: [ -> ]pewnie dlatego ze tutaj masz wpisane id icicle, a ty chcesz hmm'a wpisz id hmma i zobacz czy dziala.

probowalem drogi kolego i nie chodzi ;P ogolnie przestaje atakowac z visa jak jest ktos na ekranie tylko mi potrzeba by bil z hmm
1500 {Attacks Avoid PK} playerS:=1 IDrune:=XXX Creatures.PlayersOnScreen()==!playerS! Self.Attacking()==1 Target.Shoot(!IDrune!)


wpisz id. nie mam jak tego testowac :/
nie dziala... mialem to jako new macro zrobic tak?
a jak innaczej ? id wpisales ?
1500 {Attacks Avoid PK} playerS:=1 IDrune:=XXX Creatures.PlayersOnScreen()==!playerS! Self.Attacking()==1 Target.Shoot(3198)

tak zrobilem ; p

i kombinowalem jeszcze tak


1500 {Attacks Avoid PK} playerS:=1 IDrune:=3198 Creatures.PlayersOnScreen()==!playerS! Self.Attacking()==1 Target.Shoot(3198)
1500 {Attacks Avoid PK} playerS:=1 IDrune:=3198 Creatures.PlayersOnScreen()==!playerS! Self.Attacking()==1 Target.Shoot(!IDrune!)

??

kurde nie mam chara by testowac takie cos ;] chyba,ze jakiegos znajde
(02-16-2013, 10:45 PM)Kajtek Wrote: [ -> ]1500 {Attacks Avoid PK} playerS:=1 IDrune:=3198 Creatures.PlayersOnScreen()==!playerS! Self.Attacking()==1 Target.Shoot(!IDrune!)

??

kurde nie mam chara by testowac takie cos ;] chyba,ze jakiegos znajde

zaraz to stestuje ;p w killerze trzeba to ustawic czy tylko w macro ?

ustawilem ;p nie smiga ;/
2000 {exori vis} Creatures.PlayersOnRange(4)<=1 Creatures.Beside()>=1 Self.Mana()>=20 Self.Say(exori vis) Exit()



1500 {hmm} Creatures.PlayersOnScreen()>=2 Target.Foe()==1 Target.Shoot(3198)

dodaj 2 macra ja juz wiecej sie z tym nie bawie Smile u mnie dziala.
okej jutro to ogarne bo spac lece
Wszystko dziala Dzieki ci sliczne repucik oczywiscie leci

Temat do zamkniecia
Wiem ze dziala bo testowalem Smile siedzisz mi 10 hmm 8 gfb 5 ihow xd
(02-18-2013, 12:14 AM)Kajtek Wrote: [ -> ]Wiem ze dziala bo testowalem Smile siedzisz mi 10 hmm 8 gfb 5 ihow xd

heheh spoooko ;d tylko jest lipa bo jak wracam z waterow to musze te centipedy terror birdy itp ubijac bo biegnie i spami visa
Ja tego nie bilem nigdy xd
(02-18-2013, 05:03 PM)Kajtek Wrote: [ -> ]Ja tego nie bilem nigdy xd

no ale musze to bic bo jak nie bije to on biegnie i spamuje w ziemie exori visa i ktos sie moze podlozyc pod skula ;d