BBot - The best bot of the world

Full Version: ,,Rotate'' Postaci w BBot :>- Obracanie Postacią
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam!

Mam mały problem z npc w Venore chodzi mi o NPC Rafzan w Venore, gdyż on mieszka piętro wyżej, lecz tam można się dostać jedynie trzema pudełkami, lub czar exani hur up.


moja postać stoi tyłem <plecami> do czaru Exani hur up i nie może wbić na piętro Sad



Mam pytanie czy istnieje jakaś opcja ,,obracania'' postaci w grze??.


Dam reputy za pomoc!
można też windą, spróbuj zrobić maptoola na winde i powinno działać.

ale jeżeli chcesz obracanie, to zrób macro i wklej tam te self.move ktore potrzebujesz

obrot w prawo Self.MoveE()
obrot w lewo Self.MoveW()
obrot w przod Self.MoveN()
obrot w tyl Self.MoveS()
ok zobaczymy!!!


nie działa Sad
nie zapomnij w waypointach dodac tez macro
jak robisz waypointy to walisz macro np

Macro (33016 32096 7ConfusedchodyN)

a w advanced tools -> macros
tworzysz macro o nazwie schodyN i wpisujesz to
Self.MoveN()

to tylko przyklad

N-gora
S-dol
E-prawo
W-lewo
cos mi i tak nie działa Sad

ok zadziałało masz reputy łap Big Grin



czasem musisz chwile poczekać, bo nie oszukujmy się, nie jest to najlepszy bot, a szczególnie w tych bagnach na veno, tam najwięcej się ścina na tych mostkach i ogólnie potwory blokują, masakra z tym jest. sam próbowałem sobie zrobić droge do rafzana i sprzedawanie itemów, ale mi się odechciało jak zmarnowałem prawie godzinę na to.
Teraz inne pytanie jak zrobić by otwierał dzwi??Big Grin w wieży w Venore do tej żabki :>
robisz maptoola opendoor np Macro (33246 32534 8:OpenDoor)

a potem w macro wklejasz to


X:=Self.X()
Y:=Self.Y()
Z:=Self.Z()
ID_DOOR:=6258
Map.Use(!ID_DOOR!, !X!, !Y!, !Z!, 2)

id_door:= wpisujesz tutaj id drzwi, ktore ma otworzyc
za jakieś 15 minut zobaczę Big Grin bo ustawiłem w cap 2000Big Grin żeby obszedł resp :>

jak coś nie zadziała napiszę

ja ustawiłem skrypta w carlin na corymach :>

statkiem płynie do venore Big Grin, później idzie do drzwi, które czasami są zamknięcie przez nuubkow, następnie idzie do żabki sela wszystko,next idzie do wieży i leci na statek do venore, gdzie płynie do carlin. z statku w carlin idzie do dp. pakuje śmieci typu bola itp,iidzie do banku i wpłaca cała kaske :> idzie na respa i tak w kolko :>
(02-16-2013, 07:20 PM)szeldo123 Wrote: [ -> ]można też windą, spróbuj zrobić maptoola na winde i powinno działać.

ale jeżeli chcesz obracanie, to zrób macro i wklej tam te self.move ktore potrzebujesz

obrot w prawo Self.MoveE()
obrot w lewo Self.MoveW()
obrot w przod Self.MoveN()
obrot w tyl Self.MoveS()

złe makra podałeś - dałeś na przejście o 1 sqm w prawo,lewo,przód,tył.
Powinno to wyglądać tak:

obrot w prawo Self.TurnE()
obrot w lewo Self.TurnW()
obrot w przod Self.TurnN()
obrot w tyl Self.TurnS()
zrobiłem bez kropek bo latał jak debil :>