BBot - The best bot of the world

Full Version: Bbot a hack
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam wczoraj odemnie z ventrillo polecialy 2 osoby laczna wartosc itemkow 5kk Smile
dzisiaj mnie hackli

nie sciagalem skryptow bo robie je sam
nie sciagam niczego takze szansa na hack jest 0

wszyscy uzywalismy bbota

skanowalismy bbota i wykrywa robaka w porownaniu do ibota czy blackd bo sa czyste
00:16 Dyrris Nava [40]: haah sama instalke bbota przeskanowalem i juz robaczek ;]
00:17 Dyrris Nava [40]: ibota skanuje black d i czyste

To moj 1 hack i sie zastanawiam nad bbotem Wink
00:21 Elite Shaaku [72]: Ale to 99% przez bota
00:21 Elite Shaaku [72]: bo z takim kumplem czailismy sobie
00:21 Elite Shaaku [72]: po coniby jak wlacze bota odpala sam sobie biblioteki dll?


Pozdrawiam
Ja mialem hacka wczoraj miedzy 24-4 polecialo prawie 10 kk lecz mialem sporo syfu na kompie. Crac do ibota,vt 2.4.1 kilka plikow ktorych nie bylem pewny. Jak betsafe czy pliki od ziomkow. Nie stawialbym na bbota bo to 1 hach a bbota mam z pol roku moze mniej. Format na kompie byl z 2 lata temu wiec ciezko cos powiedziec.

Jakie masz vt ?? To istotne
vento mam 2.1.4 mozliiwe ze to przez to tez zakladam taka opcje
(02-18-2013, 12:56 AM)bejbicz Wrote: [ -> ]vento mam 2.1.4 mozliiwe ze to przez to tez zakladam taka opcje

Ostatnio kumpla shackowali przez ventrilo. Jest strona VT, która wygląda tak samo jak orginalna, tylko chyba literka L jest podwojona w adresie strony i jest na niej syf.
Na oficjalnej stronie wer 2,4!1 ma syf Wink
nasciagacie syfoli a potem jeczycie ze hack, polecam zrobic wszystkie dostepne aktualizacje, sciagnac dobrego antyvira i przeskanowac kompa, ja wczoraj robilem skana, na 110~ tysiecy plikow znalazl 37 syfoli..