BBot - The best bot of the world

Full Version: Problem z Refillerem/AntyParal
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Siema, zrobiłem refillera na gray island na wierze Kollosow i Spidrisow ( 5 Pietro ), mam mały problem, gdy postać expi jest ok, wraca na obkup wszystko jest cacy ale gdy wbiega na wyższe piętra już się pojawia problem, nie mogłem po prostu wchodzić po schodach robiąc wpt, dlatego że one są jakieś inne, nie wiem czy zbugowane czy nie, w każdym bądź razie nie dało się. Robiłem przed schodami fixed point a następnie dodawałem macro moveN,S itd. . Wygląda to tak, że czasem się zatnie przy wchodzeniu na schodach, bot dojdzie do fixed pointa a następnie zobaczy target po czym zabije go ale już się nie ruszy w ogóle, dlatego że wpt przelecą w dół w tym moveN, bot będzie atakował tylko potwory te które do niego podchodzą same, próbowałem też przed fixed point dać no kill point, ale też się pojawiał pewien problem, gdy wchodził na samą górę, na to piętro na którym miał expić nie atakował mobów lub gdy przebiegał piętra nie bijąc potworów trapował się i czasem padał... szukałem takiego macro które można by było wrzucić przed fixed point i bot by wyłączał targeting a po przejsciu przez schody znów by je włączał, pomoże ktoś? z góry dzięki

Next problem, gdy wchodzę w Healing Tools/Re-User & Cures/ zaznaczam Paralyze wpisuje Utani Hur, obok wpisuje 60 lub 20 i anty paral nie działa, wie ktoś dlaczego?

PS. Jeżeli czegoś nie zrozumieliście, lub źle napisałem, piszcie
~~~~~~~~~~refresh~~~~~~~~~~
A koniecznie musisz miec anty parala na utani hur? Sproboj wpisac inny czar i zobacz czy ci dziala na innym np. exura i 20 many wpisz.
wpisywałem, nie działa
No to nie wiem ja mam ustawione na exure i mi dziala normalnie.
REFRESH
REFRESH?????????????? Wypowie się jakiś expert...?
co mam ci napisac skoro nie mam takiego lvl by to sprawdzic ?!
zwykle self.move powinno dzialac wiec albo cos zle robisz albo aktualna wersja ma bugi.

ale mozesz na kazdym pietrze zrobic jakies male koleczko przez co char zabije potwory na danym pietrze i dopiero pojdzie pietro wyzej ? Ciezko cos powiedziec nie widzac tego problemu.

p.s.
jestem 1 raz na forum od aktualizacji tibi przez spam i lagowanie forum.