BBot - The best bot of the world

Full Version: Drzwi
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nie wiem jak rozwiązać problem. Chce postawic afk ale po drodze do expa mam drzwi z kluczem. Motyw otwierania tych drzwi z kluczem rozpracowałem, ale jak dzwi sa zamkniete, a nie zamkniete na klucz bot ich nie rusza. Jak to obejsc?

rozwiazanem, do zamkniecia
(03-03-2013, 02:10 AM)shooterrayan Wrote: [ -> ]Nie wiem jak rozwiązać problem. Chce postawic afk ale po drodze do expa mam drzwi z kluczem. Motyw otwierania tych drzwi z kluczem rozpracowałem, ale jak dzwi sa zamkniete, a nie zamkniete na klucz bot ich nie rusza. Jak to obejsc?

rozwiazanem, do zamkniecia

Sproboj dodac 2 maptola bez id klucza. w id klucz daj 0

(03-03-2013, 02:10 AM)shooterrayan Wrote: [ -> ]Nie wiem jak rozwiązać problem. Chce postawic afk ale po drodze do expa mam drzwi z kluczem. Motyw otwierania tych drzwi z kluczem rozpracowałem, ale jak dzwi sa zamkniete, a nie zamkniete na klucz bot ich nie rusza. Jak to obejsc?

rozwiazanem, do zamkniecia

Sproboj dodac 2 maptola bez id klucza. w id klucz daj 0
zrob maptoola zeby otwieral dwrzi reka czyli taki sam maptool tylko ze w miejsce klucza wpisujesz 0 potem dodajesz jako drugi maptool tego z uzywaniem klucza co wczesniej miales i bedzie wszystko ok Smile