BBot - The best bot of the world

Full Version: WASZ BOT JEST DO DUPY !!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

mathsunshine

Witam. Zgłaszając i pisząc ten temat wreszcie to muszę powiedzieć.'

Wasz bot jest do dupy !!

Padłem około 30 razy , bo oczywiscie HEALER nie działa

alarmy nie działają

ale w sumie za cene 12zł to nie ma się co dziwić Smile

Po dzisiejszym update , postawiłem bota i za 5minut przychodze a tu już w temple siedzi dlaczego? BO HEALER NIE DZIAŁA !

CHUJE BANDA SKURWYSYNÓW Z JEBANEGO BOTA
hahahahaha dobrze ci tak , padnij do 50 razy to może na guildstats cie wpiszą jako rekordziste dnia w --- expie ; ) , zapewne ktoś cię podkabluje za te obrazy więc pożegnaj się z botkiem ; o
Geniuszu teraz musisz healera na nowo włączać, ale po co wszystko sprawdzić.
Lepiej załadować skrypt i iść afk Big Grin
Hah jakim trzema być debilem, żeby paść kilka razy i dalej ustawiać ten sam skrypt haha brawo geniuszu Big Grin
Jak dla mnie to powinieneś dostać Nobla za inteligencje ;/

mathsunshine

Gówno się znacie , ustawiałem nawet OSOBNO HELEARA NA TYM GÓWNIANYM BOCIE i też się nie leczy , istna parodia z tym botem Smile)
To dziwne bo kazdemu leczenie dziala tylko tobie nie.
(03-03-2013, 12:48 PM)Jelen93 Wrote: [ -> ]To dziwne bo kazdemu leczenie dziala tylko tobie nie.
Mnie też nie działa, lecz tylko potiony nie działają. Reszta bueno. No jeszcze ten error 6010054 ale na niego juz znalazlem sposob ;D
mi tez nie działa i dedzik ;p ale bot
jest spoko gdyby nie te leczenie
"bot jest spoko gdyby nie leczenie" Ty blysneles inteligencja strasznie, podstawa bota jest leczenie !zgadzam sie z tworca tematu ze bot nie jest pierwsze jakosci, ktos napisal poc co wszystko sprawdzic lepiej wszyctac gotowy skrypt, a ja zapytam a po co jest bot ? zebym sprawdza 1000 razy czy wszystko dziala czy wlasnie po to zeby puscic go i np. isc spac , do tworcy tematu , nie ma co sie unosic, boto do dupy masz racje ale po co przeklinac? i proponuje tez tworca bota wziecie sie za siebie i zrobienie cos z tym, macie za to placone , wy jestescie od tego a nie ze po updsate tibii czeka sie na to zeby bot dzialal , i jeszcze takie problemy wychodza z tym botem. WY JESTESCIE OD TEGO ZEBY TO WSZYSTKO DZIALALO - wkoncu wiem czemu nie ma wersji probnej bota, jak ktos by wyprobowal to juz by nie kupil czegos takiego
aktualny problem, ktory zauwazylem wystepuje podczas depozytowania itemow, bot po odlozeniu wszystkich w ciagu ulamka sekundy zabiera kilka itemow do bp i odchodzi.
(03-03-2013, 10:36 AM)mathsunshine Wrote: [ -> ]Witam. Zgłaszając i pisząc ten temat wreszcie to muszę powiedzieć.'

Wasz bot jest do dupy !!

Padłem około 30 razy , bo oczywiscie HEALER nie działa

alarmy nie działają

ale w sumie za cene 12zł to nie ma się co dziwić Smile

Po dzisiejszym update , postawiłem bota i za 5minut przychodze a tu już w temple siedzi dlaczego? BO HEALER NIE DZIAŁA !

CHUJE BANDA SKURWYSYNÓW Z JEBANEGO BOTA


Ojeeej. Chłopaczku z gimbazy, ochłoń trochę. Poza tym, ~Mega ma też swoje prywatne życie i z tego co wiem, to jeszcze się uczy. Mi jakoś wszystko działa elegancko. Pewnie robisz coś źle.

@Na przyszłość - Możesz wyrazić to samo zdanie w innych słowach.




(03-03-2013, 01:29 PM)Lolek123 Wrote: [ -> ]"bot jest spoko gdyby nie leczenie" Ty blysneles inteligencja strasznie, podstawa bota jest leczenie !zgadzam sie z tworca tematu ze bot nie jest pierwsze jakosci, ktos napisal poc co wszystko sprawdzic lepiej wszyctac gotowy skrypt, a ja zapytam a po co jest bot ? zebym sprawdza 1000 razy czy wszystko dziala czy wlasnie po to zeby puscic go i np. isc spac , do tworcy tematu , nie ma co sie unosic, boto do dupy masz racje ale po co przeklinac? i proponuje tez tworca bota wziecie sie za siebie i zrobienie cos z tym, macie za to placone , wy jestescie od tego a nie ze po updsate tibii czeka sie na to zeby bot dzialal , i jeszcze takie problemy wychodza z tym botem. WY JESTESCIE OD TEGO ZEBY TO WSZYSTKO DZIALALO - wkoncu wiem czemu nie ma wersji probnej bota, jak ktos by wyprobowal to juz by nie kupil czegos takiego


A tu się z Tobą nie zgodzę, żaden "Bbot expert" itd nie ma wglądu w Bbota. Nad bbotem pracuje Tylko ~Mega (Dexter Jej pomaga). Ja i reszta "wyższych rangą" jesteśmy od pomocy, tłumaczenia ( i to też nie zawsze.)



@Ochłońcie, idzcie pobiegać, na spacer - w końcu widać wiosnę!Big Grin
WITAM JA JESTEM UŻYTKOWNIKIEM BMEGA OD WCZORAJ I JESTEM Z NIEGO ZADOWOLONY W 100% PROSTY, TANI, TYLKO NIE WIEM CO DO WYKRYWALNOŚCI ALE JAK DLA MNIE JEST SUPER.
Mam jedno pytanie - JAKI "NASZ" BOT?

BBOT jest tworzony tylko i wylacznie przez MegaNo0body'ego, ktory nie mowi po polsku i nigdy tej wiadomosci ani skarg w jezyku polskim nie odczyta.
Zapytajcie sie Megi czy istnieje jakaś możliwość spokojnego bocenia na zmiennym ip ?? nie wiem potwierdzenie mailem albo może
coś jak STEAM GUARD
Mnie po mału niektóre rzeczy też zaczynają denerwować niby 11 zł ale za nie można mówić że bo za 11zł, a jak nie pasuje to kup za 30zł do póki nie było tego upa wszystko grała dawało się znieść jak gdzieś coś stawał albo coś się psuło to dawało się to ominąć, a teraz błąd na błędzie i ejszcze przy mc nie wyczytuje i błędy wyskakują -.-