BBot - The best bot of the world

Full Version: Scrypt do MAcro na leczenie Potem
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam potrzebuje scrypta na leczenie uhp gdy 70 % hp za dobrego daje reputa
Robisz to w "Healing Tools>Healer" i tam w linii gdzie jest 'Heavy Item' wybierasz UHP, następnie zaznaczasz % i dajesz liczbę 70
(03-03-2013, 10:02 PM)spodniarz Wrote: [ -> ]Robisz to w "Healing Tools>Healer" i tam w linii gdzie jest 'Heavy Item' wybierasz UHP, następnie zaznaczasz % i dajesz liczbę 70

Dlatego napisalem post bo nie dziala mi w tym leczenie -.- dlatego wole scrypta
OOk poradzilem sobie oto to : 1000 {uhp} Self.Health%<70 Target.Self=1 Target.Shoot(7643)=1
Moze komus sie przydac
oo tak, dzięki bardzo leci reput Big Grin!
a jak się wstawia te macro? w macro editor wkleić to?
Mam! Big Grin U mnie działa bez zarzutu. Licze na Reputy.
1000 {Macro Sample} POTION:=X LIFE:=Y Target.Self() Target.Health()<=!LIFE! Target.Shoot(!POTION!)


X= ID Potiona jaki ma pić (jest w necie all)
Y= ile musi mieć życia postać żeby użyć potiona.
(03-04-2013, 11:57 AM)daryska133 Wrote: [ -> ]a jak się wstawia te macro? w macro editor wkleić to?


Tak to dajesz w macro editor ::: Create new macro => Wklejasz => klikasz "Done" => Zaznaczasz "Enable Automacros" i śmigasz ;D

(03-04-2013, 02:07 PM)NewProOgarBbot Wrote: [ -> ]Mam! Big Grin U mnie działa bez zarzutu. Licze na Reputy.
1000 {Macro Sample} POTION:=X LIFE:=Y Target.Self() Target.Health()<=!LIFE! Target.Shoot(!POTION!)


X= ID Potiona jaki ma pić (jest w necie all)
Y= ile musi mieć życia postać żeby użyć potiona.

Po co piszesz ten sam prawie scrypt na lecznie ? jak mój ten ktory udostepnilem dzialaa w 110 % ..