BBot - The best bot of the world

Full Version: Zrookowany przez targeting?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Siema, gdy padłem na expie i miałem włączonego reconnecta, moja postać logowała w carlin po czym w nocy podbiegały do mnie noob chary tworzyły raty i moja postać do nich podbiegała chociaż ja nie miałem na nie targetingu, czy ta opcja jest aż tak niedopracowana...? Wyleciało mi całe eq + 40 lvli na - nie licząc skilli troszkę żal no ale cóż... Da się to jakoś naprawić? Miał już ktoś taki problem? Reconnecta muszę mieć, bo jak będzie lag czy coś podobnego i wyloguje postać to będze lipa..
[macro]1000 {LogoutTemple} TX:=32369 TY:=32241 TZ:=7 Status.InPZ()==1 Self.X()==!TX! Self.Y()==!TY! Self.Z()==!TZ! Self.Logout() Bot.Pause()[/macro]

TX:=wspolrzedna X temple
TY:=wspolrzedna Y temple
TZ:=wspolrzedna Z temple

Wartosci podane w powyzszym macro to wspolrzedne temple w Thais, nalezy je zmienic na wspolrzedne zadanej temple, dokladnie takie gdzie loguje sie postac po deadzie/updatecie/teleporcie.
dzięki
najlatwiej to isc i wejsc w temple w venore wtedy zadne macro ani nic nie jest potrzebne ;p
haha, ździwiłbyś się Big Grin!!