BBot - The best bot of the world

Full Version: Cavebot Waypointy
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Mam problem, mam ustawiony targeting, postać ucieka przed potworami i czasem wejdzie na schody pietro wyzej wtedy wptki sie zacinaja mimo ze pozniej na tym pietrze sa dalej ustawiony. Z tym ze jestem na poziomie 11 a wpt aktualnie jest na 10. Da się zrobić tak, aby wtedy ruszal z najblizszego waypointa?
też mam taki problem i nie wiem jak to rozwiązać...
jak robisz skrypta w skrocie poczatek lebel exp itd.. konczysz na tym ze idziesz z depo i wracasz na exp i na tym powinno sie juz konczysz skrypt i zapisac ale mozna tez tak.. jak juz dojdziesz na exp z tego depo dodaj fullcheck lebela jeszcze takiego samego jak na poczatku skryptu potem wejdz na to miejsce gdzie ci tam do gory postac wchodzi(bez zaznaczonego learn bo to wazne) dopiero na miejscu kliknij w cavebocie learn i dojdz do miejsca gdzie expisz dodaj gotolebel exp i wszystko gra ;p jesli pomoglem reput + by wypadalo Big Grin
Ewentualnie możesz załączyć macro które Ci zdezaktywuje i aktywuje cavebota, tak jakby zresetuje gdy się nie ruszasz kilka sekund, wtedy cavebot znajdzie najbliższy wpt i nim będzie podążać. Minusem jest to że czasem może Ci przeskoczyć do refillera i będzie wracać do dp, ale jeżeli w pobliżu tego miejsca nie masz refillera to polecam:

25000 {Anti Trap Cavebot} Misc.StandTime()>25 Cavebot.Stop() Cavebot.Start()

Ustawiłem na 25 sekund bez ruchu, żeby np. w dp, banku, mana shopie Ci się nie restartował, możesz to zmienić :)

Jak pomogłem, to zarzuć reputem ;)


--Mac ;)