BBot - The best bot of the world

Full Version: BBot.NET od razu rozłącza
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam. Kiedy próbuję podłączyć 2 boty na mc pod BBot.NET to faktycznie łączy się, jednak od razu rozłącza. Przedstawione jest to tutaj:
SCR.HU
W bbocie ustawione mam:
Host: 127.0.0.1:7170
Passwd: nic

Jak zaznaczam, przez chwilę pisze status "Connecting", w NET się pokazuje że połączyłem. Pół sekundy później checkbox zostaje zaznaczony, status "Not connected" a w NET pokazuje, że się odłączyłem...
Jestem na W8, Tibia i BBot odpalam jako admin ze zgodnością Vista SP2.
NET odpalam normalnie, bez admina ani zgodności, jednak jak bym nie ustawił cały czas jest to samo.
FW nie mam, avasta i zaporę wyłączałem. Ktoś wie o co może chodzić?
Z góry dziękuję za pomoc! : )
Nikt nie ma pomysłu? :|
zapewne w hoscie musisz wpisac swoje ip, a nie podstawowe
Wpisywalem i 127.0.0.1, i localhost, i 192.168.1.5 (takie miałem aktualnie lan) a z zewnętrznym będzie ciężko, bo nie działa mi przekierowywanie portów w routerze. Jednak jestem pewien, że to nie tego wina.
A ja jestem pewien, ze to tego "wina".
Dlaczego akurat tego? Nie chce się kłócić jednak jakoś tfs nie potrzebuje odblokowania portów aby się na niego zalogowac, a przypominam że i tibie i NET mam odpalony na tym samym komputerze, więc router w żadnym stopniu nie ma jak blokować. Mógłbyś uzasadnić dlaczego to od tego zależy?
Przepraszam za odświeżenie tematu (miesiąc minął), aczkolwiek uznałem, że nie ma sensu zakładać nowego.
Otóż, mam dzisiaj dużo czasu, to postanowiłem się bawić, przekierowałem port 7170:
http://scr.hu/4f5/llk9n
Tak jak mówiłem, że to nie tego wina, tak też i się stało - zmiany brak, dalej to samo. Ktoś wie, co może być prawdziwą przyczyną tego?
Jak dobrze rozumiem chcesz uruchomić 2bboty i 2 tibie
a więc tak wchodzi w panel sterowania robisz nowe konto jako administrator przerzucasz bbota na pendriva chyba ze niemasz duzo expowisk i normalnie czi chodzi tylko ma byc zalogowany Big Grin
I możesz co chwile sie logac na innego uzytkownika kompa Big Grin
Ja mam 3tibie wlaczone Big Grin

POMOGLEM ? REP PLS