BBot - The best bot of the world

Full Version: BBOT Anti-Share
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Siema kupilem Bbota i mam zmienne ip i co go włącze to pisze że mam bana za Share ,a z nikim go nie dziele; (
Zdarza ci się często restartować Router/modem ?
jakiego dostawcy internet masz
Internet to nie jest Ci pewnie znany bo to jest internet z mojej miejscowosci
To musisz iść do tej firmy i poprosić o stałe ip (albo drogą e-mail) Może się zgodzi
prawdopodobnie masz dynamiczny adres ip. postaraj się nie resetować tak często modemu, a jeżeli to nie pomoże, to tak jak kolega wyżej wspomniał udaj się do dostawcy i zamów stałe ip - prawdopodobnie będzie to trochę kosztowało.
Okej Dzieki noo to nie będe resetowal jak mówisz często modemu a jak stałe ip będzie troche kosztowało to odpada bo nie będe wydawał kasy specjalnie na bbota (tibie) ; P
a najlepiej by było jakbyś zresetował RAZ modem o godzinie powiedzmy 10 - wtedy jest server save. i internet zawsze będzie się resetował właśnie o 10 godzinie, wiem bo też mam dynamiczny adres ip.
Mam dokładnie taki sam problemSad

jak długo muszę czekać aż znowu będę mógł korzystać z bota?
6h to najczęściej trwa, ale uważajcie bo jak dużo razy wasze konto zostanie tak zablokowane, to zostanie usunięte ;]
to jest totalnie bez sensu ...
nom mogli by zrobić jak iboty ze na kompy!