BBot - The best bot of the world

Full Version: czy to kpina ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
a wiec co to jest bot mi sie nie wlacza i pisze tak
http://screenshooter.net/9674910/exdqwxb
error anty-share block ogarnijcie sie place i mam czekac na jakies dziadostwo ? co z tym botem jest?

What is Blocked login status? If the account have 3 connections from different computers in a 6 hours range the account will be disabled for some time, the account on this state will be automaticaly unblocked after some hours.
tak mi pisze no jaja chyba sa . to moja wina ze mam zmienne ip ? w necie mam neostrade . ludzie to jak wlacze bota to juz nie moge wylaczac czy cos? bo normalnie smiech na sali place i nie moge bocic to za co ja place?
neostrada zmienia IP co 12 godzin (chyba) wiec nawet jak 2 razy zmienisz za ten czas IP i bedziesz bocil to ci to 6 godzin minie Wink
" to moja wina ze mam zmienne ip ?"

pewnie my takiego neta Ci wybralismy :/ musisz nam wybaczyc za tak nieudolne trafienie internetu Sad((
Nie wiem do kogo ty sie tak wlasciwie zwracasz, bo jedyny tworca BBota to brazylijzczyk i nawet nie odwiedza polskich tematow z racji tego, ze nie zna polskiego.

Skoro masz neostrade, to pewnie masz tez modem/router, tak?
Mozesz mi wyjasnic po co go wylaczasz?
Jesli nic w ustawieniach modemu/routera nie zmieniales to adres IP zmienia ci sie automatycznie co 24h, a jakos nie wydajesz sie byc kims kto umialby to zmienic.

Takze nie wylaczaj modemu/routera i nie bedzie zadnych blokad. Nie martw sie, te urzadzenia uzywaja tak malo pradu, ze w skali roku wyjdzie cie to 15-20zl, za co pewnie i tak zaplaci tata.
ja nie narzekam na internet bo on jest dobry ;] tylko mowie ze np net jak padnie czasami to ip sie zmienia ...
jak np kompa resetuje bo mam slabego to tez sie zmienia . noi blokada sie wlacza. ...
Jesli masz modem/router i resetujesz tylko komputer to IP sie nie zmienia, mistrzu.
Ja swego czasu miałem podobny problem z neo botem Smile
przy ponownym uruchomieniu kompa zmieniał mi się hardware-ID
problem zniknął po wymianie uszkodzonego dysku
(03-14-2013, 08:56 AM)nizlov Wrote: [ -> ]Jesli masz modem/router i resetujesz tylko komputer to IP sie nie zmienia, mistrzu.

No chyba, że założyciel tematu ma jeden ze starych modemów USB, wtedy faktycznie przy resecie kompa jest nowe IP, ew. modem w trybie bridge gdzie połączenie jest inicjowane z kompa jak w modemach USB, jako że pracuje na wsparciu technicznym neo to polecam zakupienie normalnego modemu (jeżeli jest to modem USB, ktory caly czas sie zawiesza i nie obsługuje predkości powyżej 8mb/s) albo rekonfiguracje modemu na PPP, chociaż nie sądze byś miał briding, bo jest bardzo skomplikowany dla użytkowników nie znajacych się na komputerach, a jak ktoś sie zna to tego nie ma Smile