BBot - The best bot of the world

Full Version: BBOT KRATKUJE
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam serdecznie w drugim dniu świąt ! Jest problem z moim bbotem bo nie wiem czy wy też tak macie. Jak ustawiłem postać żeby expiła na mutated to dziwnie ona chodzi tzn. jakby kratkowała, nie biega płynnie jak normalnie się steruje w Tibii. I dziwne, jest to,że nie raz jak mija np. budynek w którym też są monstery które powinien bot bić to jego tempo zmniejsza się jeszcze bardziej, przechodzi wolno koło tego budynku(reszta boterów już mnie wymija i zabijają mutated) i nagle dalej idzie. Jest jakies rozwiązanie żeby plynniej chodzil ? Pozdrawiam !
Previev world ? jeśli nie pobierz starszą wersje bbota 9.0 nie korzystaj narazie z beta
A jeśli previev world?
To musisz czekać aż to poprawią Sad
prawdopodobnie masz wlaczony FRAMERATE BOOSTER w bbocie ktory obniza plynnosc do 1fpsa i tibia 'kratkuje' wylacz go i bedzie po problemie
na tym bbocie na preview worldy mam identyczny problem, nalezy nam tylko czekać aż to poprawią.
postać po prostu chodzi map clickami i sie 'zatrzymuje' co kilka kratek
i nie, to nie jest wina framerate boostera ;p
ja tam nie mam zadnych problemow, wszystko dziala
Możliwe że masz stary skrypt .
Jak to stary skrypt? Skoro ja sobie sam wpt ustawialem itp...
Włazisz w Basic Functions, zaznaczasz Unsafe Creatures i Map Click. Bot zacznie wtedy chodzić płynnie, jednak ma to swoje wady, o których bot sam Cie poinformuje. Pozdrawiam. Smile
rowniez mam ten problem. dzieje sie tak jednak po 3h bocenia. postac zamiast biec, to idzie-stoi-idzie-stoi :/
ale gdy zauwazy moba to nagle sie zrywa i normalnie biegnie go zabic Wink
nie rozumiem od czego to zalezy i dlaczego to sie dzieje :/