BBot - The best bot of the world

Full Version: bany
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
czesto sa bany za tego bota ? wykrywalny jest tych ich systemem bo boce 24/7 praktycznie i niechce mi sie tracic charsow ; /
wszystko zależy od ustawienia bota, od twojego szcześcia Smile
Każdy bot jest wykrywalny.. nie ma botów których nie da rady wykryć
jest neo ale on stoi teraz 1kk ; / a nioplaca mi sie go na 1 kine na pacc najpierw trzeba zarobic na pacce dla inych kinow ; /
Ktoś powiedział że są boty nie wykrywalne.. to jest nie prawda.. bo ci z cipsoftu mogą sprawdzić czy bocisz Smile wystarczy ktos cie raportnie Smile oni to odczytają ( co nie zawsze robią), ale załóżmy trafiło na ciebie, magą cie zaobserwować, pisać do ciebie, nie bedziesz odpisywać a bedziesz biegać to oni wiedzą że bocisz i masz bana Smile

Tak.. bana raczej usuniete konto Smile
przezylem pushwara z br gdzie reporty za bo szly co chwile i jedyne bany jakie szly to za magebocia
neo niewykryja bo on nasladuje ruchy klawiatury np wpisuje spele tak ze ctrl+strzalka jak przewijasz to je widzisz w bbocie tego niema ...
czekam na osobe co dostala juz banika za tego bota ktora sie wypowie ile bocia etc bo nie wiem czy mi sie oplaca wciagac w tego bota bardziej
Fajnie że neobot już nie istnieje a ibot o którym mówisz jest cholernie drogi.
Na forum jest wiele tematów ze zdjeciami jak ludzie bocą po 3-5 charów do końca staminy i nie mają banów.

PS: BBot też naśladuje ruchy klawiatury+myszki inaczej nie miałby sensu istnieć Smile
mi chodzilo o ibota btw jeszcze 1 pytanie, nieda sie ustawic by pil potki np od 50%do60 a nie mam ultimate potka od 50 a on chleje zawsze 2 az do 100% hp a to waste ..