BBot - The best bot of the world

Full Version: [Update 9.84] Not good news
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Already know something more about the update, the approximate date or time?
Moze mega sie bardziej wypowiedz kiedy bot bedzie!!!!!!!!!!!! place i wymagam!

a ty widze ze ladnie lecisz w huja...
Boże ludzie, japierdole, to jest tylko człowiek robi wszystko co może by bot działał, płacisz? ok, ja też place ale wyraźnie napisał że zostanie nam to wynagrodzone, jak się wam nie podoba to zróbcie swojego bota i przestańcie w końcu pierdolić!
mentalnosc polaczkow doprowadza mnie do szewskiej pasji. jeden z gorszych narodow na swiecie.
(04-06-2013, 07:25 PM)eXa Wrote: [ -> ]mentalnosc polaczkow doprowadza mnie do szewskiej pasji. jeden z gorszych narodow na swiecie.

Już tak nie sraj do własnego gniazda. Większość tych baranów to pewnie gimnazjum albo niżej Wink
English only, next non-english = warned by wrong language (one week without post ability).
but... MegaNo0body when is update? Tongue
we know this is only people, but i pay i need bro this is not for free Smile
Mega can You tell us when you have update Bot ? Thx very much :>
I'm working on it, no ETA, hard update.
but, how long, +/- 1h<6h<12h<18h<24h ?
i hope in one week Smile
Foram os Containers que fuderam nesse update Mega?
(04-06-2013, 07:51 PM)tajron1 Wrote: [ -> ]we know this is only people, but i pay i need bro this is not for free Smile

Yea, but u r telling it like Mega~ gives no free extra days after dealing with such problems ;> ;o.
(04-06-2013, 08:17 PM)Script Maker Wrote: [ -> ]Foram os Containers que fuderam nesse update Mega?

"English only, next non-english = warned by wrong language (one week without post ability)."

^.-
I've did some good research today, I think that I'll be able to release the BBot tomorrow, or on monday.
All users will receive free BBot days when the update is done.
(04-07-2013, 12:28 AM)MegaNo0body Wrote: [ -> ]All users will receive free BBot days when the update is done.

your work is appreciated Thanks
thanks mega Wink We wait for you great update.

to all polish heaters: Ogarnijcie się kurwa ludzie bo to już jest poezja co wy tu kurwa wypisujecie, nie znasz się na programowaniu to nie pierdol że admin leci w chuja. Że bot robi wszystko za Ciebie i że nie musiałeś tego robić uważasz że wszystko Ci wolno?
a bota nie robie nie chce .. zla mi was
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16